Великобританія заборонила в'їзд пастору, який погрожував спалити Коран

Влада Великобританії прийняла рішення не пускати Террі Джонса до Великобританії через "неприпустиму поведінку".

Американському пастору Террі Джонсу, який погрожував спалити Коран, заборонили в'їзд в Великобританію.

"Уряд протидіє екстремізму в усіх його формах, і тому ми заборонили пастору Террі Джонсу в'їжджати на територію Сполученого Королівства. Численні висловлювання пастора Джонса є прикладом неприпустимої поведінки", - заявив представник МВС.

Сам же Террі Джонс вважає таке рішення влади несправедливим.

"Я вкрай розчарований і буду просити британську владу переглянути своє рішення і скасувати заборону. Я неодноразово спілкувався з інформаційними агентствами і переконував британський уряд, що я не збирався доставляти будь-які незручності своїм приїздом. Шаную британські закони, тому вважаю заборону абсолютно зайвою. Я не вважаю себе екстремістом. Ще раз хочу підкреслити: я не проти мусульман. Вони мають право мігрувати, будувати мечеті і молитися. Ми завжди говорили про радикальні течії ісламу", - сказав Джонс.

Нагадаємо, американський пастор Террі Джонс заявив про свій намір спалити Коран напередодні річниці терактів 11 вересня, пізніше він відмовився від цієї ідеї.

Однак, з вимогою не допустити цих дій, які можуть викликати вибух протистояння прихильників ісламу і інших віросповідань, сплеск насильства і численні вбивства, до адміністрації Обами звернулися представники урядів багатьох країн світу, міжнародних і релігійних організацій.

Читайте також:

Француз помочився на Коран і виклав відео в інтернеті

Спалювання Корану в США визнали законним

У США все-таки спалили декілька видань Корану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: