Великобританія зняла заборону на польоти

По всій Європі відновлюється авіасполучення.

Повітряний простір Великобританії, закритий через хмари вулканічного попелу, частково відкрився 20 квітня з 22:00 за місцевим часом.

У лондонському аеропорту Хітроу ввечері у вівторок приземлився рейс з Ванкувера, що став першим за останні п'ять днів. Раніше заборона на польоти вже був частково знята в Шотландії і деяких частинах північної Англії.

Як повідомили представники британської авіаційної влади, з 22:00 20 квітня практично на всій території Великобританії скасовуються заборони на польоти, що діяли раніше.

У британському повітряному просторі поки залишаються декілька "заборонених для польотів" зон - над тими територіями, де концентрація попелу в повітрі перевищує гранично допустимий рівень. Де саме заборонені польоти, представники авіаційної влади уточнювати не стали, заявивши лише, що кількість таких зон незначна.

Раніше у вівторок було знято заборону на польоти над територією Норвегії. Тоді повідомлялося, що мова йде про "тимчасове вікно", відкрите 20 квітня до 18:00 за Гринвічем. Однак пізно ввечері у вівторок авіаційна влада Норвегії оголосила, що всі обмеження на польоти в повітряному просторі цієї країни знімаються ще як мінімум до 21 квітня 06:00 за Гринвічем з перспективою подальшої пролонгації цього рішення.

Також у вівторок увечері стало відомо, що Польща має намір відкрити свій повітряний простір з 21 квітня 07:00 за Гринвічем.

15 квітня Велика Британія та Данія, а за ними і більшість інших країн Європи, ввели заборону на польоти через хмари попелу, викинутого ісландським вулканом Ейяфьятлайокудль. Авіаційне сполучення в Європі виявилося практично паралізовано, були скасовані більше 60 тисяч рейсів, авіакомпанії зазнали збитків у сотні мільйонів доларів.

Читайте також:

Повітряний простір над Україною повністю відкритий

Британців, які застрягли в аеропортах, вивозять на військових кораблях

Метеорологи прогнозують: Хмара попелу з Ісландії поверне до Арктики

Вулкан, який паралізував Європу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: