"Велику двадцятку" назвали кращою зброєю проти кризи

Прем'єр Британії Гордон Браун вважає, що саміт G20 є основним засобом керування економіки світу.

Прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун заявив, що Велика двадцятка відтепер стає основним міжнародним механізмом з управління світовою економікою.

Про це він заявив на саміті G-20, який нині проходить в американському Пітсбурзі. "Стара система міжнародного економічного співробітництва позаду, з сьогоднішнього дня почалася нова система економічного співробітництва, яка забезпечує кращу підготовку світу до майбутніх економічних труднощів", - зазначив Браун.

За його словами, двадцятка стала першорядною організацією для боротьби з глобальною економічною кризою.

"До цього були велика п'ятірка, сімка, вісімка, інші об'єднання, але двадцятка вперше об'єднала стільки багато країн світу, і з сьогоднішнього дня ми беремо курс на забезпечення сталого економічного зростання", - відзначив прем'єр Сполученого Королівства.

Відзначимо, G-20 була створена в 1999 році з ініціативи членів Великої вісімки для обговорення питань світової економіки. До G-20 входять Аргентина, Австралія, Бразилія, Великобританія, Німеччина, Індія, Індонезія, Італія, Канада, Китай, Мексика, Росія, Саудівська Аравія, США, Туреччина, Франція, ПАР, Південна Корея і Японія. Також окремим членом Великої двадцятки є Європейський Союз.

На частку входять в G-20 країн припадає до 90% світового валового продукту та близько двох третин населення планети.

Як відомо, 25 вересня лідери країн Великої двадцятки обговорюють у рамках саміту в Пітсбурзі чотири великі блоки питань: поточна економічна ситуація в світі, "заходи профілактики" глобальних економічних спадів, бонуси топ-менеджерам і ситуація на ринку праці.

Читайте також:

Саміт G20 у Пітсбурзі відкрився протестами антиглобалістів

G20 стане головним економічним форумом у світі

У Ялті відкрився шостий саміт YES

В США розпочався саміт G20

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: