Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Венеціанська партія пропонує зняти з Росії економічні санкції та визнати Крим російським

Голосування має відбутися вже сьогодні 

За зняття санкцій з Росії та визнання Криму російською територією сьогодні голосуватимуть у Венеції, йдеться в ТСН.12.00.

Таку резолюцію винесла на розгляд регіональна рада області Венето. Автор тексту, Стефано Вальдегамбері, запевняє, що через санкції регіон Венето втрачає один мільярд євро, а для визнання Криму російською територією пропонує принцип Косова.

"Треба зрозуміти, що сьогодні в регіональній раді перебуває більшість, опозиційна до уряду Італії, так звана проросійська більшість і тому вони намагаються перед виборами п'ятого червня до місцевих органів збирати додаткові бали", - розповідає посол України в Італії Євген Перелигін.

Автори резолюції члени парії "Ліга Норд", давні прихильники політики Кремля у міцевій раді, де вони мають 25 голосів з 51. Насправді, місцева рада може вирішувати лише муніципальні питання, тож результати голосування не матимуть жодного впливу. Але у такий спосіб проросійська партія намагається створити ажіотаж довкола себе напередодні регіональних виборів, які пройдуть в Італії на початку червня.

Українські дипломати підтверджують, що закиди про збитки італійської економіки від антиросійських санкцій не відповідають дійсності. За річним звітом "Банку Італії", втрати країни через санкції майже нульові.

"Ми не очікуємо, що далі ніж голосування цей процес піде, тому що це є поза межами компетенції регіональних депутатів", - додає посол.

Слід додати, що влада Венето часто проводить консультативні референдуми у регіоні про надання автономного статусу, місцеві політики - це головні опоненти нинішньої італійської влади, а члени партії "Ліга Норд"- часті гості у Москві, а останнім часом і Криму.

Відео Рада області Венето пропонує зняти санкцій з Росії та визнати Крим російською територією

Залиште свій коментар

Вибір редакції