Венесуела без телебачення

Уго Чавес «перекрив повітря» одному з тамтешніш каналів просто не продовживши йому ліцензії.

У зв'язку з припиненням віщання RCTV в столиці Венесуели - Каракасі - в неділю пройшли акції прихильників і супротивників закриття каналу.

Супротивники закриття телеканалу влаштували акцію простеста у студії RCT. Вони стукали в каструлі і викрикували антиурядові гасла. "Це Венесуела, а не Куба!", - скандували присутні, незадоволені зникненням телеканалу з ефіру. Не дивлячись на те, що значну частину програмної сітки RCT займали "мильні опери" і розважальні шоу, цей телеканал мав репутацію опозиційного.

Прихильники ж закриття RCT в неділю також влаштували в Каракасі свою акцію. Ще в ніч на неділі вони почали масштабне святкування "народження нового соціалістичного телебачення" на вулицях венесуельської столиці.

Уго Чавес оголосив про рішення не проробляти ліцензію на віщання RCTV незабаром після того, як був в черговий раз вибраний в кінці 2006 року на пост президента. AFP нагадує, що RCTV, що почав віщання ще 53 року назад, при спробі скидання Чавеса в квітні 2002 року відкрито прийняв сторону змовників. З тих пір, відзначає агентство, керівництво телеканалу неодноразово піддалося

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: