Венесуела офіційно визнала незалежність Абхазії

Найближчим часом між Венесуелою і Абхазією буде підписано угоду про встановлення дипломатичних відносин.

Венесуела офіційно визнала незалежність республіки Абхазія. Відповідна нота 15 вересня була вручена абхазькій делегації, яка перебуває з візитом у Каракасі.

Найближчим часом між Венесуелою і Абхазією буде підписано угоду про встановлення дипломатичних відносин. За словами глави абхазького МЗС Сергія Шамби, це очікуваним кроком з боку Каракаса.

Нагадаємо, під час візиту до Москви визнати незалежність Абхазії та Південної Осетії пообіцяв президент Венесуели Уго Чавес. Це рішення – прерогатива виключно глави держави і не потребує ратифікації у парламенті.

Невдовзі після цього стало відомо, що Росія дала Венесуелі кредит у 2,2 мільярди доларів на покупку російської зброї, зокрема, танків та ракетно-зенітних комплексів.

"З цими ракетами іноземним літакам буде дуже складно атакувати нас. Якщо це відбудеться, нашим супротивникам варто знати, що скоро ми встановимо ці системи, для всіх ворогів, які з'являться на горизонті", - заявив Чавес.

Венесуела стала третьої країною після Росії та Нікарагуа, яка визнала проголошену в серпні 2008 року незалежність Абхазії та Південної Осетії. Інші держави або виступають проти цього, або займають стриману позицію.

Читайте також:

Росія позичила Венесуелі 2,2 мільярди доларів на покупку зброї

Чавес запропонував Лукашенкові створити новий "союз нерушимый республик свободных"

Грузія засудила визнання Чавесом незалежності Південної Осетії і Абхазії

Південна Осетія та Абхазія найняли американських піарників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: