Венесуела широко відсвяткує день народження Уго Чавеса

Венесуела збирається відзначить день народження Уго Чавеса загальнонаціональним заходом, який буде називатися "Гімн команданте".

Президент Венесуели Уго Чавес збирається відсвяткувати сьогодні свій 57-й день народження "з усім народом".

Як повідомляє депутат Національної асамблеї (парламенту) від правлячої Єдиної соціалістичної партії Родріго Кабесас, партія вирішила відсвяткувати цей день загальнонаціональним заходом під назвою "Гімн команданте".

"Радісно зустрінемо новий день народження Уго Чавеса, відзначивши його загальнонаціональним заходом, який буде називатися "Гімн команданте", це буде гімн на честь життя і надії, в честь відновлення його здоров'я, це буде прояв солідарності народу Венесуели з товаришем президентом", - сказав парламентарій на прес-конференції.

Тим часом, нагадаємо, в 2012 році у Венесуелі відбудуться чергові президентські вибори, які Чавес, як він раніше говорив, має намір виграти і правити в південноамериканській країні ще 6 років.

Як з'ясувалося кілька тижнів тому, у Чавеса під час його візиту на Кубу при медичному обстеженні був виявлений рак. 10 червня кубинські лікарі діагностували у нього абсцес в області тазу, який зажадав термінового хірургічного втручання.

Услід за цим у Чавеса була виявлена ​​злоякісна пухлина, і 20 червня він переніс ще одну операцію, в результаті якої новоутворення було видалено.

Читайте також:

Чавес вирішив йти на новий президентський термін

Фідель Кастро підбадьорив онкохворого Уго Чавеса перед черговою хіміотерапією

Уго Чавес заспівав гімн Венесуели з балкона президентського палацу

ВідеоВенесуела широко відсвяткує день народження Уго Чавеса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: