Венесуела скорочує робочий день та скасовує навчання у школах через блекаут

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В країні знову немає світла.

Уряд Венесуели оголосив, що скорочує тривалість робочого дня і продовжує призупинення навчання у школах через масштабні відключення електроенергії, які спіткали країну.

Про це повідомляє Daily Sabah.

"Для забезпечення постійності надання електроенергії боліварський уряд вирішив зберегти призупинення шкільних занять і встановити робочий день до 14:00 у державних і приватних установах", - заявив міністр зв'язку Хорхе Родрігес на державному телебаченні.

Нагадаємо, від 7 березня у Венесуелі майже тиждень були серйозні перебої з електропостачанням, пов'язані з саботажем на найбільшій гідроелектростанції. Криза сильно вдарила по низці регіонів. Тому у населення не вистачало питної води і їжі. У зв'язку з цим парламент Венесуели оголосив у країні надзвичайний стан.

Лідер опозиції Хуан Гуайдо закликав своїх прихильників до маршу на столицю країни Каракас. В останні місяці Венесуела переживає політичну кризу. 22 січня там почалися масові акції протесту незабаром після того, як Мадуро вступив на посаду глави держави на другий термін. На наступний день голова Національної асамблеї Гуайдо оголосив себе тимчасовим виконувачем обов'язків президента країни. Більшість членів ЄС, а також США, Канада, Австралія, багато країн Латинської Америки і Організація американських держав визнали Гуайдо тимчасовим президентом Венесуели, а контрольовану опозицією Національну асамблею - єдиним легітимним законодавчим органом країни.

ВідеоЖиття у темряві: Венесуела переживає новий блекаут

Каракас та ще із сотню міст і містечок опинилися повністю без світла. За тиждень це вже третя хвиля відключень. Без електроенергії живе майже півкраїни. Чинний президент Ніколас Мадуро в енергетичних проблемах країни звинувачує американців. А Венесуельців закликає терпіти й молитися.    

Життя у темряві: Венесуела переживає новий блекаут

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції