Венесуельці вперше побачили Уго Чавеса налисо поголеним

Президент розповів, що після того, як у нього випав "цілий жмут волосся", він прийняв рішення постригтися.

Венесуельське телебачення вперше показало президента Уго Чавеса з вистриженою головою.

"Це мій новий імідж", - пожартував лідер боліваріанської революції перед початком церемонії вступу на посаду нових міністрів, яку показали в прямому ефірі.

Про те, що після курсу хіміотерапії у нього почало випадати волосся, Чавес натякнув співгромадянам ще минулого тижня. "Напевно через кілька днів ви побачите лисого Чавеса", - сказав президент в минулу середу.

Зателефонувавши сьогодні в студію телеканалу "Венесолана де телевісьон", він сказав: "Волосся вже почало випадати, дуже може бути, що коли я в наступного разу з'явлюся на публіці, то буду вже без нього, це все через хіміотерапію".

Президент розповів, що після того, як у нього випав "цілий жмут волосся", він прийняв рішення постригтися. Тепер, за словами Чавеса, він схожий на американського актора Юла Бріннера.

При цьому він підкреслив, що після операції з видалення ракової пухлини і подальшого курсу лікування лікарі не виявили у нього в організмі злоякісних клітин. "На щастя, схоже, що все було зроблено вчасно", - сказав він.

У середині липня в одній з клінік Гавани Уго Чавесу була зроблена операція з ліквідації абсцесу таза, в ході якої лікарі виявили злоякісну пухлину. В результаті операції кубинські медики витягли ракову пухлину, за описом самого пацієнта, "розміром з бейсбольний м'яч".

Читайте також:

Венесуела широко відсвяткує день народження Уго Чавеса

Фідель Кастро підбадьорив онкохворого Уго Чавеса перед черговою хіміотерапією

Уго Чавес повернеться до президентських обов'язків лише через три місяці

ВідеоВенесуельці вперше побачили Уго Чавеса налисо поголеним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: