Венесуельська поліція розігнала демонстрантів сльозоточивим газом

Учасники акції протесту виступали проти впровадження нового закону про освіту, який, на їх думку, нав`язуватиме соціалістичну ідеологію в школах.

Під час акції протесту, що проходила 22 серпня в столиці Венесуели Каракасі, поліція застосувала проти її учасників сльозоточивий газ.

Інцидент стався після того, як учасники антиурядової ходи проти нового закону про освіту, прийнятого 13 серпня, спробували продовжити рух за межами дозволеної владою зони.

Чи вдалося поліції повністю розігнати учасників акції, або ж мітинг продовжився, не повідомляється. Крім того одночасно в місті проходила демонстрація, організована прибічниками закону, які зібралися перед будівлею Національної асамблеї.

Закон, прийняття якого спровокував акції протесту, що продовжувалися весь тиждень, передбачає посилення впливу влади країни на процес освіти. Зокрема, противники документа вважають, що він може привести до нав'язування соціалістичній ідеології в учбових закладах.

Попередня спроба провести освітню реформу в 2002 році також призвела до масових протестів, що завершилися невдалою спробою перевороту і усування президента Уго Чавеса з посади.

Читайте також:

У Венесуелі противники реформи освіти побилися з поліцією

Жителі острова Пасхи заблокували аеропорт, щоб захистити кам'яних ідолів

Акція протесту прихильників Селайі у Гондурасі переросла в погроми

Вкладники банку "Київ" влаштували пікет у столиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: