Венесуельський лідер опозиції Гуайдо заявив, що його країна ні з ким не розриває дипвідносини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наша держава бажає, щоб вони зберегли дипломатичну присутність в нашій країні, - зауважив він.

Лідер опозиції Хуан Гуайдо, який проголосив себе тимчасовим президентом Венесуели, заявив, що його країна зберігає дипломатичні відносини з усіма державами.

Про це він написав у Twitter.

"На підставі повноважень, наданих мені конституцією, повідомляю керівникам усіх дипмісій і усім дипломатам, які знаходиться у Венесуелі, що наша держава бажає, щоб вони зберегли дипломатичну присутність в нашій країні",- йдеться в повідомленні в сервісі мікроблогів.

Нагадаємо, що раніше президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив про рішення розірвати дипломатичні і політичні відносини із підтримали Гуаидо США.

ВідеоУ венесуельській столиці вирішили замінити національну валюту на власні банкноти міста

Бойкот національної валюти. У венесуельській столиці Каракасі вирішили замінити болівари, які стрімко знецінюються, на власні банкноти міста. Жителі втомилися тягати до магазинів цілі стоси купюр. Цього року болівар вже знецінився на 14 тисяч відсотків. Тож столична мерія й вигадала карібі – валютну альтернативу. Курс – тисяча до одного.

У венесуельській столиці вирішили замінити національну валюту на власні банкноти міста

Нагадаємо, 23 січня у Венесуелі розпочалися масові протести проти президента Ніколаса Мадуро. Лідер опозиційної Національної асамблеї Венесуели Хуан Гуайдо оголосив себе президентом країни. Національна асамблея в свою чергу оголосила Гуайдо виконуючим обов'язки президента країни.

Білий дім оголосив, що президент США Дональд Трамп уже офіційно визнав його легітимним керівником Венесуели. Про визнання Гуайдо легітимним лідером Венесуели заявили Бразилія, Парагвай, Колумбія, Перу, Чилі та Канада. Також Хуана Гуйадо підтримала Організація американських держав.

Залиште свій коментар

Вибір редакції