Верблюди, що застрягли на двох кордонах, нарешті дісталися до Болгарії

Змучені довгою подорожжю, травмовані верблюди, прибули до Болгарії у вівторок.

Всі верблюди потребують термінової ветеринарної допомоги і тривалої реабілітації, повідомив власник тварин, глава компанії "СТЕФАНІ-АРТ" Личезар Ангелов.

Вантажівка з 20 верблюдами з Калмикії добиралася до кінцевого пункту маршруту близько трьох тижнів. Вона прибула на російсько-український кордон 31 січня, таганрозькі митники оформили вивіз верблюдів. Проте українська сторона не дозволила ввезти тварин на свою територію. Тварини провели на кордоні майже два тижні, 12 лютого за ними прибув спецтранспорт з Болгарії. Проблеми також виникли на кордоні Молдавії і Румунії, що привело до дводенної затримки.

Проблеми були пов'язані з тим, що українська ветеринарна служба констатувала порушення міжнародних норм перевезення тварин. Відомство відзначало, що документи на верблюдів були оформлені недбало, що було визнане неприпустимим в умовах карантину, оголошеного через епідемію африканської чуми свиней в південних регіонах Росії. Румунські ветеринари зажадали перекладу всіх документів на перевезення верблюдів на румунську мову.

Один з верблюдів загинув, повідомлялося, що всі тварини в шоковому стані.

Директор болгарського цирку "Балканський" Олександр Балканський, в якому в найближчому майбутньому повинні будуть виступати російські верблюди, так само виразив обурення ситуацією, що склалася. Він уточнив, що його цирк постійно працює з російськими артистами, сюди з Росії приїжджали і тигри, і леви, і мавпи, і жодного разу при транспортуванні тварин не виникало жодних проблем.

Читайте також:
Верблюдів, які простояли на українському кордоні два тижні, знову затримали
За замерзлими на кордоні верблюдами прибули спецмашини
Україна пустила російських верблюдів до Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: