Верблюдів, які простояли на українському кордоні два тижні, знову затримали

Верблюдів, які два тижні провели на російсько-українському кордоні, затримали на кордоні з Румунією.

Верблюдів, які на шляху з Калмикії до Болгарії два тижні провели на російсько-українському кордоні, затримали на кордоні з Румунією.

За словами представників болгарської компанії, якій належать верблюди, причиною затримки стало те, що супровідна документація написана російською мовою. Крім того, прикордонників збентежило, що документи підготовлені 15 днів тому.

Представниця міністерства сільського господарства Румунії пообіцяла, що верблюдів пропустять, як тільки документи будуть перекладені на румунську або англійську мову. Вона стверджує, що прикордонники вже досягли згоди з болгарською стороною.

Верблюдів затримали на кордоні Росії і України 31 січня. Тварини провели там два тижні, при цьому один верблюд помер, а ще одного помилково прийняли за мертвого. Той же верблюд отримав рану на нозі, через яку йому потрібна термінова допомога ветеринара. Україна не пропускала верблюдів через епідемію африканської чуми серед свиней. Після смерті тварини дозвіл на провезення був даний, але верблюдів дозволили везти через територію України тільки в спеціально обладнаному контейнері.

12 лютого верблюди перетнули кордон і були направлені через Молдавію і Румунію до Болгарії.

Читайте також:
За замерзлими на кордоні верблюдами прибули спецмашини
Україна пустила російських верблюдів до Європи
На українському кордоні замерзають 20 російських верблюдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: