Верховний муфтій СА закликає не брати участь у джихаді

Верховний муфтій Саудівської Аравії застерігає від участі в джихаді закордоном.

Верховний муфтій Саудівської Аравії шейх Абдель Азіз Аль Аш-шейх застеріг саудівських підданих від поїздок за кордон для участі в так званому джихаді.

"Останніми роками деякі молоді люди з королівства відправлялися закордон для участі в джихаді," - відзначив муфтій у зверненні, яке публікує у вівторок міжарабська газета "Аш-Шарк аль-Аусат".

Джихад (Фото: akhnaton.punt.nl)
Багато з тих, хто відправляється за кордон брати участь у джихаді "ще не в змозі відрізнити правду від брехні" вважає муфтій (Фото: akhnaton.punt.nl)
За його словами, багато з тих, хто відправляється за кордон брати участь у джихаді "ще не в змозі відрізнити правду від брехні". Цим активно користуються у власних цілях "підозрілі елементи, що завдають шкоди ісламу", відзначив шейх Абдель Азіз.

Оголошення джихаду, за словами муфтія, входить у компетенцію властей тієї або іншої країни, інакше це - порушення норм шаріату.

"Той, хто підбурює молодь, або сам не відає істини, або навмисно завдає шкоди цій країні," - додав саудівський муфтій.

У середині липня в американських ЗМІ були опубліковані статистичні дані, згідно з якими саудівські піддані складають майже половину іноземних бойовиків в Іраку. Ер-Ріяд спростував цю інформацію, відзначивши, що кількість підданих королівства, замішаних у насильстві в Іраку, помітно скоротилася завдяки просвітницькій роботі.

Джихад - назва релігійної війни у мусульман, спочатку цим словом позначався заклик до неправовірних про прийняття ісламу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: