Верховний суд США засудив послідовника Гітлера до страти

Справа вбивці Френка Спайсака набула резонансу, оскільки злочинець відверто імітував зовнішність та стиль поведінки Адольфа Гітлера.

Верховний суд США повернув у силу смертний вирок відносно Френка Спайсака, засудженого за вбивство трьох людей в 1983 році.

Справа Спайсака набула значного резонансу, оскільки під час процесу обвинувачений всіляко прославляв Адольфа Гітлера і навіть намагався імітувати зовнішність і манеру поведінки вождя нацистської Німеччини.

Спайсак відростив вуса "щіточкою" і на засідання суду приходив з екземпляром книги Гітлера "Mein Kampf".

Всі три вбивства Спайсак скоїв протягом семи місяців 1982 року на території Університету штату Огайо в Клівленді. Підсудний мотивував свої злочини ненавистю до гомосексуалістів, євреїв і негрів. Водночас він намагався виправдатися, посилаючись на "душевний розлад", пов'язаний зі "збоєм" статевої орієнтації: майбутній вбивця колись збирався зробити операцію зі зміни статі.

Раніше федеральний апеляційний суд скасував смертний вирок. Приводом для цього рішення стала "неефективність дій з боку адвоката".

У завершальному зверненні до присяжних адвокат заявив, що його підопічний не заслужив поблажливості, не зробив будь-яких добрих справ, не мав добрих помислів і назавжди залишиться божевільним, проте помилувати його варто винятково з міркувань людяності.

Вища судова інстанція у вівторок, 12 січня, рішення апеляційного суду скасувала і вирішила, що своєрідний виступ нині покійного юриста Томаса Шонессі не стояв на заваді для правосуддя.

Читайте також:

У США застосували новий спосіб страти

Російський олігарх придбав Mercedes Гітлера

Головний доказ смерті Гітлера виявився фальшивим

У США стратили "вашингтонського снайпера"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: