Верховний лідер Ірану виступив з офіційною заявою з приводу кривавих протестів у країні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він заявив, що вороги республіки об'єдналися за допомогою зброї і політики.

Верховний лідер Ірану Алі Хаменеї заявив, що винними у масових заворушеннях та заворушеннях в країні є вороги республіки.

Звернення аятолли було опубліковано на його офіційному сайті, повідомляє Reuters.Він заявив, що "вороги Ірану об'єдналися" і використовували гроші, зброю, політику і розвідувальні сили з метою стурбувати ісламську республіку.

"Ворог завжди шукає будь-яку можливість і будь-яку щілину, щоб проникнути і завдати удару по іранській нації", — йдеться в заяві.

Алі Хаменеї додав, що гідність, безпека і розвиток іранської нації пов'язані з самопожертвою мучеників і сказав, що ворогам країни заважають "здійснювати свої звірства" дух мужності, жертви і віри всередині нації.

Однак він не уточнив, хто саме є ворогами країни.

Хаменеї анонсував ще одну заяву після того, як порадиться зі своїми наближеними.

Кількість загиблих в результаті протестів збільшилася до 20. За останні три дні поліція заарештувала понад 450 протестувальників в столиці Тегерані.

Протестувальники вимагають змін в економіці, оскільки зростає рівень інфляції, незадовільне продуктове забезпечення. Крім того, висувається низка політичних вимог: зміни у владі і відмова від участі в регіональних конфліктах.

Зіткнення тривають шостий день. Іранська влада вирішила тимчасово заблокувати доступ до соцмереж Instagram і Telegram, щоб "підтримувати мир".

Залиште свій коментар

Вибір редакції