Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Верховний суд остаточно відмовив Навальному в реєстрації кандидатом у президенти

Самого опозиціонера на засіданні суду не було.

Верховний суд Росії у суботу відмовив опозиціонеру Олексію Навальному у задоволенні скарги на відмову суду першої інстанції зобов'язати ЦВК реєструвати ініціативну групу, яка висунула його кандидатом у президенти. Таким чином рішення про законність відмови ЦВК реєструвати Навального як кандидата вступило в силу.

"Рішення суду першої інстанції Верховного суду залишити без зміни, апеляційну скаргу адміністративного позивача - без задоволення", - оголосив суддя, передає "Інтерфакс-Україна".

Верховний суд не взяв до уваги аргументи адвокатів опозиціонера, які наполягали – відмова реєструвати ініціативну групу є антиконституційною, а Конституція стоїть вище федерального закону про вибори президента. Також не врахували те, що Європейський суд з прав людини визнав Навального невинним у справі "Кіровлісу" і продовжує наполягати на судимості  кандидата, через яку висуватися в президенти йому неможна.

Самого Навального на засіданні не було, його адвокати не наполягали на присутності опозиціонера в суді. Раніше його представники заявляли, що після чергової відмови Верховного суду реєстрації Навального кандидатом будуть скаржитися до ЄСПЛ.

Нагадаємо, 25 грудня ЦВК не допустила опозиціонера до виборів на пост президента Росії через судимість.

Сам Навальний зазначає, що має право висуватися, оскільки він зараз не перебуває у в'язниці. І закликає всіх свідомих громадян РФ бойкотувати вибори, які відбудуться 18 березня 2018 року, де знову, вже в четвертий раз візьме участь Володимир Путін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції