Верховний суд США дозволив владі застосувати нові правила щодо обмеження надання притулку мігрантам

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Більшості шукачам притулку з Центральної Америки будуть одразу відмовляти.

Верховний суд США дозволив адміністрації президента Дональда Трампа застосувати нові міграційні правила, завдяки яким влада може відмовляти у наданні притулку багатьом мігрантам з Центральної Америки. 

Про це повідомляє The New York Times.

Суд у своєму рішенні заявив, що адміністрація може застосовувати правила, які забороняють просити притулку тим людям, які потрапили до США через інші країни і не попросили притулку у цих країнах. Виключення становлять мігранти, які стали жертвами "тяжкої" торгівлі людьми.

Таким чином, мігранти з Гондурасу та Сальвадору повинні шукати притулку у Гватемалі чи Мексиці, і лише якщо їм там відмовлять, подавати заявку у США. Мігранти з Гватемали повинні спочатку шукати притулку та отримувати відмову у Мексиці.

Нові правила скасували давню політику щодо надання притулку, яка дозволяла людям шукати притулку незалежно від того, як вони потрапили до Сполучених Штатів.

Адвокат Ноель Дж. Франциско, який представляє адміністрацію Трампа, заявив, що нова політика необхідна для подолання "безпрецедентного зростання кількості іноземців, які незаконно в'їжджають у країну через південний кордон, і якщо їх затримають, вимагають притулку та залишаються в країні, поки їхні вимоги не будуть розглянуті".

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп оголосив про введення надзвичайного стану в країні 15 лютого, щоб отримати фінансування на будівництво стіни вздовж кордону з Мексикою. Одночасно він оголосив про виділення в рамках надзвичайного стану $8 мільярдів, які спрямують на будівництво.

Додамо, що уряд США припинив роботу 22 грудня 2018 року, після того, як глава Білого дому Дональд Трамп не зміг домовитися з Конгресом про бюджет на 2019 рік. У нього, на думку американського лідера, повинні були бути включені витрати у розмірі 5,7 млрд доларів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

Пізніше Сенат США ухвалив резолюцію про скасування надзвичайного стану на американо-мексиканському кордоні, введеного у лютому президентом Дональдом Трампом.

Трамп своєю чергою вперше за час свого президентства ветував рішення Сенату.

Відео У Мексиці сотні жителів протестують проти навали мігрантів з Центральної Америки

У місті Тіхуана вже зібралося близько трьох тисяч біженців. Місцеві жителі звинувачують їх в створенні безладу. І закликають йти геть. Місцеві і мігранти влаштували сутичку на головній площі міста так, що довелося втрутитися поліції.

У Мексиці сотні жителів протестують проти навали мігрантів з Центральної Америки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції