Верховний суд США підтримав скандальний указ Трампа про заборону на в'їзд громадян низки країн

Дата публікації
Перегляди
3773
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Верховний суд США підтримав скандальний указ Трампа про заборону на в'їзд громадян низки країн

Фото: Reuters

Заборона на в'їзд є повноваженням президента США.

Верховний суд Сполучених Штатів підтримав указ президента Дональда Трампа про заборону на в'їзд до країни громадян низки країн, переважно мусульманських.

Про це повідмоляє ABC.

За рішенням суду, право забороняти в'їзд до Сполучених Штатів Америки повністю належить президенту США Дональду Трампу. Таким чином Верховний суд вважає указ конституційним, незважаючи на намагання судів нижчої інстанції протистояти забороні. 

Указ майже повністю обмежує подорож громадян Ірану, Іраку, Сирії, Чаду, Північної Кореї, Венесуели, Ємену та Лівії до США. Суди у Меріленді та на Гаваях заблокували рішення, лишивши заборону лише для громадян Венесуели та Північної Кореї. 

У штаті Гаваї, наприклад, дорікали, що заборона б'є по системі університетів, адже потенційні студенти та вчені не зможуть в'їхати до США. Також окремі позивачі зазначали, що указ розділяє родини, деякі члени яких вже подали заявки на візу. 

Президент Трамп вже відреагував на рішення Верховного суду у Twitter, написавши великими літерами: "Верховний суд підтримав рішення Трампа про заборону в'їзду. Вау".

Дехто з противників заборони вже назвав рішення суду таким, що війде в історію як одне з найбільш провальних. 

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що нелегальних мігрантів, які потрапляють до Америки, потрібно негайно депортувати до країн, звідки вони приїхали, без будь-якого судового процесу. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3773
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація