Верховний суд затвердив вирок Денису Євсюкову

Верховний суд визнав законним вирок, раніше винесений Мосміськсудом, стосовно Дениса Євсюкова, засудженого до довічного ув'язнення. Таким чином, вирок вступив у законну силу.

Верховний суд РФ відхилив скаргу захисту колишнього міліціонера Дениса Євсюкова, засудженого до довічного ув'язнення за два вбивства і 22 замахи на вбивства.

Верховний суд визнав законним вирок, раніше винесений Мосміськсудом. Таким чином, вирок вступив у законну силу. Захист Євсюкова ще не вирішив, чи буде продовжувати домагатися скасування вироку. "Ми будемо думати на цю тему", - заявив один з адвокатів колишнього міліціонера Валерій Педченко.

Тим часом одна з адвокатів потерпілих Людмила Айвар заявила, що Євсюков, на її думку, не покаявся у вбивствах. Айвар підкреслила, що злочинець не надав потерпілим матеріальної допомоги. "Якщо б він дійсно каявся, він би допоміг сироті Ельміри Турдаєвої, допоміг би Іллі Герасименко, який став інвалідом, але нічого цього не було зроблено", - сказала юрист.

У ніч на 27 квітня 2009 Євсюков, тоді очолював московське ОВД "Царицино", безпричинно почав стріляти по випадковим людям. Міліціонер вбив водія Сергія Євтеєва, який підвозив його, стріляв по перехожих на вулиці, а потім увійшов в магазин "Острів", де застрелив касира Ельміру Турдаєву і поранив кількох покупців. Євсюков намагався відстрілюватися від прибулих на місце злочину колег, але його вдалося знешкодити.

Читайте також:

Московські екстремісти відзначили річницю злочину Євсюкова підпалом будівлі міліції

Адвокат майора Євсюкова оскаржить довічний вирок у Страсбурзькому суді

Майор Євсюков отримав довічне ув'язнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: