Версію теракту на ГЕС у Хакасії відкинули

У рамках розслідування кримінальної справи перевіряють різні версії аварії. Проте версія про теракт не отримала свого підтвердження. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

СКП РФ знову заявляє, що версія про теракт на Саяно-Шушенській ГЕС не отримала підтвердження.

"У рамках розслідування кримінальної справи перевіряють різні версії аварії. Проте версія про теракт не отримала свого підтвердження. Спеціалісти-вибухотехніки ФСБ Росії не виявили слідів вибухових речовин на місці аварії", - заявив офіційний представник СКП РФ Володимир Маркін.

Раніше повідомлялося, що чеченські бойовики взяли на себе відповідальність за аварію, що відбулася в понеділок на Саяно-Шушенській ГЕС.

"Хвала аллаху, за допомогою наших старань 17 серпня була проведена диверсія в Хакасії на Саяно-Шушенській ГЕС, найбільшій електростанції в Росії, робота з якої велася досить давно, і план був ретельно продуманий", - йдеться в повідомленні бойовиків, розміщеному на сайті сепаратистів Кавказ-Центр.

Аварія на Саяно-Шушенській ГЕС, яка є найбільшою в Росії, відбулася 17 серпня о 8:13 за місцевим часом.

НП відбулася в ході проведення ремонтних робіт. Було зруйновано другий гідроагрегат станції, внаслідок чого машинний зал затопило. У результаті, за останніми даними, загинули 26 чоловік, ще 49 зникли безвісти.

Читайте також:

Путін прирівняв зниклих безвісти на ГЕС в Хакасії до загиблих

Кількість жертв на Саяно-Шушенській ГЕС досягла 26 людей

Порушено кримінальну справу проти журналіста, який висвітлював аварію на ГЕС

Госпіталізований відповідальний за ліквідацію аварії на Саяно-Шушенській ГЕС

ВідеоНа Саяно-Шушенській ГЕС шукають людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: