Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Весь світ вболіває за долю саудівки Рахаф, яку погрожують вбити через зречення ісламу

Історію дівчинки, яка просить порятунку у всього світу, висвітлюють світові ЗМІ.

Тікала від смерті. 18-річна саудівка Рахаф аль-Кунун намагалася потрапити в Австралію, бо родичі погрожували їй убивством за зречення ісламу. Під час пересадки в таїландській столиці дівчина забарикадувалася в готельній кімнаті летовища через страх депортації, йдеться в сюжеті ТСН.19.30. 

«Мене звати Рахаф і я досі в готелі, мені потрібна країна, яка зможе захистити мене так швидко, як це можливо. Іще я прошу про притулок», - каже дівчина у своєму відеозверненні.  

Це відео 18-річна дівчина із Саудівської Аравії зняла в готельному номері аеропорту Бангкока, в якому забарикадувалася через страх депортації на батьківщину. За словами Рахаф, вона тікала від родичів, які били її і погрожували вбивством. Дівчина відреклась од ісламу. А за законом шаріату, це передбачає смертну кару. Розмовляти Рахаф погоджується лише з представником ООН із прав біженців.

«Ви в Таїланді, але якщо хочете попросити притулок в іншій країні, можете згодом поговорити з представником ООН. Мій керівник хотів би поговорити про вас», - вмовляють дівчину в готелі.

«Я попрошу притулку лише в представника ООН. Я його почекаю», - відповідає вона.

Відео18-річна аравійка забарикадувалася у аеропорту Таїланда з вимогою притулку в Австралії

18-річна саудівка Рахаф аль-Кунун намагалася потрапити в Австралію, бо родичі погрожували їй убивством за зречення ісламу. Під час пересадки в таїландській столиці дівчина забарикадувалася в готельній кімнаті летовища через страх депортації. Чи вдалося їй домогтися свого - дивіться далі.

18-річна аравійка забарикадувалася у аеропорту Таїланда з вимогою притулку в Австралії

У соцмережах дівчина розповідає, намагалася втекти до Австралії і мала для цього візу. Але під час пересадки в таїландській столиці прикордонники забрали в неї паспорт і сказали, що її хочуть бачити родичі. За словами Рахаф, через двері готельної кімнати вона чула голос свого батька і не на жарт перелякалася. Урятувати дівчину закликають як світові правозахисники, так і австралійські політики.

«Я благаю уряд зробити все можливе, щоби привезти цю молоду жінку в Австралію і надати їй свободу і захист від переслідування, з яким вона зіткнулася через те, що вона ще підліток. Це можливість для нас виявити справжнє співчуття і показати наші принципи вільного, справедливого і гідного суспільства. Я благаю уряд зробити все можливе, щоби допомогти їй», - просить сенатор Австралії Сара Хансон-Янг.

Після кількох годин Рахаф із кімнати готелю таки забирає представник ООН із прав біженців. Прикордонники повертають дівчині паспорт і надають їй тимчасовий дозвіл на в'їзд до країни. Рахаф каже, домагатиметься в представника ООН права поїхати в Австралію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції