Ветеранам СС в Ризі зіпсували свято свинячі голови та симфонія Шостаковича

Легіонерів зустріли представники громадських організацій, які були одягнені в роби в'язнів концтаборів або тримали відрубані голови свиней.

Ветеранам латиського легіону СС зіпсували свято їхні супротивники, які принесли на марш легіонерів свинячі голови та увімкнули запис Сьомої симфонії Шостаковича.

У середу ветерани латиського легіону СС спробували пройтися маршем по Ризі, проте їх зустріли представники громадських організацій, деякі з яких були одягнені в роби в'язнів концтаборів або тримали відрубані голови свиней. Порядок на вулицях підтримали бійці поліцейського спецназу.

Відповідно до інформації правоохоронних органів, в ході взяли участь до трьох тисяч колишніх легіонерів, а також їхніх прихильників. Вони розмахували квітами і прапорами і співали військові гімни. Безпеку для есесівців забезпечували сотні охоронців закону, включаючи співробітників спеціальних підрозділів поліції в бронежилетах і захисних шоломах.

Відповідну акцію провели десятки представників громадських організацій. Деякі з них одягли стилізовані роби в'язнів концтаборів. Інші підняли на жердинах відрубані свинячі голови, з яких стирчали петлі і написи "Чим пишаєтесь, панове?" Учасники заходу також тримали плакати з гаслами "За вами - кров і смерть!" і "Легіонери - ганебна пляма Латвії!" Крім цього люди нагадали про Нюрнберзький процес і показали списки загиблих у концентраційних таборах на території балтійської країни.

Колону легіонерів активісти зустріли вигуками "Ганьба!" і "Фашисти!" Представники однієї з громадських організацій також включили запис Сьомої симфонії Шостаковича, яка вважається символом не тільки блокадного Ленінграда, але і всього опору радянського народу німецькому навалі. Під цю музику ветеранам СС довелося покладати квіти до свого пам'ятника.

Поліція Латвії оголосила, що марш обійшовся без серйозних інцидентів. Разом з тим під час ходи виникли кілька бурхливих словесних перепалок. Одна з них завершилася обміном плювками між учасниками двох заходів.

Читайте також:

Московський патріархат пройшовся Києвом під імперськими прапорами

"Русское единство" готується до ходи у Львові: це не пікнік, а серйозний захід

"Свобода" про марш російських націоналістів у Львові: "Нехай спробують!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: