"Вето!": Трамп відреагував на рішення Сенату скасувати надзвичайний стан у США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він вважає, що резолюція сприятиме збільшенню злочинів в країні.

Президент США Дональд Трамп пообіцяв ветувати резолюцію про скасування надзвичайного стану, яку підтримали обидві палати американського парламенту.

"Вето!", – одним словом відреагував голова Білого дому на своїй сторінці у Twitter.

"Я з нетерпінням чекаю, щоб накласти вето на натхнену демократами резолюцію, яка відкриє кордони, збільшить кількість злочинів, наркотиків і торгівлі людьми в нашій країні. Я дякую всім сильним республіканцям, які проголосували за підтримку безпеки кордонів і нашої відчайдушно потрібної стіни!", – додав Трамп за годину.

14 березня Сенат США ухвалив резолюцію про скасування надзвичайного стану на американо-мексиканському кордоні, введеного у лютому президентом Дональдом Трампом. За скасування режиму НС проголосували 59 сенаторів, проти - 41..

Раніше цю резолюцію підтримала Палата представників. Наразі документ відправиться на підпис до Трампа. Конгресу навряд чи вдасться подолати вето президента, оскільки для цього потрібні дві третини голосів конгресменів.

ВідеоТрамп ввів надзвичайний стан, аби залишитися при владі - експерти

В Штатах тим часом твориться небувале. Третина країни подала в суд на свого президента. Усе - через запроваджений ним надзвичайний стан. Сюжет ТСН.Тижня - про колізію, що може назавжди змінити Америку, яка звикла вважати себе колискою демократії. І про досвід, який варто вивчити й тим, хто демократії лише вчиться.

Трамп ввів надзвичайний стан, аби залишитися при владі - експерти

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції