Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вибач нам, Юро". Голова "Роскосмосу" назвав меми про Гагаріна інформаційною атакою

Він також розкритикував ЗМІ і правоохоронні органи.

Жарти і меми із фразою "вибач нам, Юро", у яких йдеться про начебто сором перед першим космонавтом у космосі за нинішню ситуацію у Росії, є лише інформаційною атакою.

Про це в інтерв'ю "РБК" розповів керівник "Роскосмосу" Дмитро Рогозін.

За словами голови космічної компанії, проти "Роскосмосу" постійно провадяться інформаційні атаки, а також роздування скандалів з боку правоохоронних органів і ЗМІ. Усі навколо начебто підігрівають ситуацію навколо махінацій і корупції і не звертають уваги на успіхи.

За словами Рогозіна, "Роскосмос" завжди на видному місці і будь-яка невдача викликає суспільний резонанс.

"І нарешті про інформаційну атаку, про яку якось сказав керівник нашої прес-служби Володимир Устименко. Так, вона має місце. У неї три джерела. Перший - це особливе ставлення в суспільстві до наших позицій в космосі. "Роскосмос" завжди на виду, і будь-яка наша невдача, аварія викликає потужний громадський резонанс і часом гіпертрофовану реакцію типу "шеф, все пропало!", А іноді і юродиві крики "вибач нам, Юро", - сказав чиновник.

Він мав на увазі інтернет-мем, у якому автор начебто звертається до Юрія Гагаріна, першого космонавта у відкритому космосі, соромлячись перед ним за невдачі сучасної російської космічної галузі. 

Також Рогозін називає інформаційною атакою свідомі дії конкурентів і засобів масової інформації, які намагаються підігріти ситуацію яскравими заголовками і невідомими експертами. 

Також голова "Роскосмосу" розповів в інтерв'ю, що на Заході під час невдач ніхто не сипле шквал критики на космічні компанії, а просто мовчки робиться робота над помилками. 

Нагадаємо, очільник NASA Джим Брайденстайн вирішив скасувати візит директора "Роскосмосу" Дмитра Рогозіна до США через позицію американських сенаторів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції