Виборам у Киргизії завадили занадто довгі бюлетені

Через довгі виборчі бюлетені на багатьох дільницях урни вже майже заповнені вщент. Центрвиборчком шукає вихід з ситуації.

На виборчих дільницях у Киргизії виникли труднощі у зв'язку з швидким заповненням урн для голосування.

Урни не розраховані на бюлетені, довжина яких перевищує 70 сантиметрів, повідомила лідер коаліції "За демократію і громадянське суспільство", правозахисниця Дінара Ошурахунова.

"Вже на ряді дільниць у Бішкеку урни для голосування заповнені, і комісії не знають, що робити. Мабуть, зараз радяться з Центвиборчкомом", - розповіла Ошурахунова.

Про такі ж труднощі розповіли в неурядовій організації "Чисті вибори". За її даними, всього через 4 години після початку голосування урни на деяких дільницях майже заповнилися.

Станом на 13:00 за місцевим часом на виборах у Киргизії проголосували більше 25% зареєстрованих виборців. Голосування проходить спокійно, повідомило МВС республіки.

Разом з тим почали надходити скарги на різні порушення, допущені в ході голосування. На деякі ділянки без пояснення причин не пускали спостерігачів. Також надходять повідомлення про випадки вкидання бюлетенів.

Парламент попереднього скликання, обраний у грудні 2007 року, був розпущений у квітні 2010 року після того, як до влади в Киргизії прийшов тимчасовий уряд. Вибори проводяться згідно з прийнятий 27 червня 2010 року нової конституції республіки, що вводить в Киргизії парламентсько-президентську форму правління.

Партя, що перемогла на виборах до парламенту, зможе сформувати кабінет міністрів, а повноваження президента будуть значно урізані. До підведення підсумків виборів у країні діє "проміжний технічний уряд".

Читайте також:

У Киргизії проходять парламентські вибори

У Харкові переховується лідер узбеків Киргизії

У Бішкеку мітингують бійці спецпідрозділу Альфа

Киргизія попросила шість держав затримати Бакієва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: