Вибори під час пандемії: у Польщі у першому турі перемогу здобув чинний президент

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Голосування мало відбутися ще півтора місяця тому, 10 травня, однак через коронавірус його перенесли.

Чинний президент Польщі Анджей Дуда, якого підтримує керівна партія "Право і справедливість", за даними екзитполів перемагає у першому турі президентських виборів, що відбулися напередодні, 28 червня.

Про це повідомляє ТСН.Ранок.

Відео Вибори у Польщі: у першому турі лідирує чинний президент Дуда

У першому турі президентських виборів у Польщі, за даними екзит полів, лідирує чинний президент Анджей Дуда. У нього майже 42 відсотки. На другому місці мер Варшави Рафал Тшасковський - із 30-тьма відсотками. Вибори, заплановані ще на 10 травня і перенесені через пандемію, пройшли за рекордної явки - понад 62% виборців. Подекуди люди, щоб проголосувати, чекали по півтори години.

Вибори у Польщі: у першому турі лідирує чинний президент Дуда

На вищий державний пост у Польщі претендували одинадцять кандидатів, усі - чоловіки. У першому турі президентських виборів чинний президент Анджей Дуда набрав майже 42%. На другому місці мер Варшави Рафал Тшасковський - із 30% відсотками.

Вибори, які були заплановані ще на 10 травня і перенесені через пандемію, минули за рекордної явки - понад 62% виборців. Подекуди люди, щоб проголосувати, чекали по півтори години. 

Попередні результати виборів підтверджують висновки екзитполів, згідно з якими на Польщу чекає другий тур виборів. Він відбудеться за два тижні, 12 липня.

Відео Як минув перший тур президентських виборів у Польщі: репортаж з дільниць

Ковід не Ковід, а вибори у Польщі минули. У першому турі президентських  перегонів, за даними екзит полів, лідирує чинний президент Анджей Дуда. У нього майже 42%. На другому місці мер Варшави Рафал Тшасковський - 30%. Кандидати зустрінуться в другому турі, запланованому на 12 липня. Чи може змінитися політика Варшави щодо України і як проходили вибори в умовах пандемії – дивіться у репортажі.

Як минув перший тур президентських виборів у Польщі: репортаж з дільниць

Залиште свій коментар

Вибір редакції