Вибори президента Киргизії відбудуться восени 2011 року

"Перехідний" президент Киргизії Роза Отунбаєва буде виконувати обов'язки голови держави до 31 грудня 2011 року.

Вибори нового президента Киргизії відбудуться в жовтні 2011 року, повідомив заступник голови тимчасового уряду республіки Омурбек Текебаєв.

"Обраний на виборах президент вступить на посаду 1 січня 2012-го", - зазначив він.

Згідно з ухваленим 19 травня декретом тимчасового уряду, Роза Отунбаєва була оголошена "президентом перехідного періоду" і буде виконувати свої повноваження до 31 грудня 2011 року.

Своїм першим рішенням на посаді "перехідного" президента Отунбаєва запровадила надзвичайний стан на півдні Киргизії до 1 червня через "безперервні сутички серед населення у Джалал-Абадській області".

Нагадаємо, там сталися зіткнення на міжетнічному ґрунті між киргизами й узбеками, спровоковані прихильниками колишньої влади республіки. За даними Мінохорониздоров'я Киргизії, в результаті зіткнень дві людини загинули, за медичною допомогою звернулася 71 людина.

Тимчасовий уряд прийшов до влади в Киргизії на хвилі масових заворушень на початку квітня. Скинутий президент Курманбек Бакієв написав заяву про відставку та виїхав до Білорусі, де перебуває досі. Нова влада зажадала йог екстрадиції, проте Мінськ заявив, що не видасть Бакієва.

Читайте також:

На півдні Киргизії оголошено надзвичайний стан

Голова тимчасового киргизького уряду стала президентом країни на півтора роки

Росія допоможе Киргизії відновити порядок у країні

Скинутий президент Киргизії займеться виробництвом іграшок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: