Вибори у Грузії: перемогу здобула правляча партія, опозиція розпочала протести

Вибори у Грузії: перемогу здобула правляча партія, опозиція розпочала протести

Фото: Associated Press

"Грузинська мрія" набрала майже 50% голосів.

Протести розпочалися у Тбілісі після того, як з'явилися результати парламентських виборів, на яких перемогла провладна "Грузинська мрія".

Про це розповіли 2 листопада у ТСН.Ранок.

На площі перед парламентом зібралися кілька тисяч прихильників опозиційного "Єдиного національного руху", куди входить, зокрема, й Михаїл Саакашвілі. Вони переконані, що влада сфальсифікувала результати шляхом підкупу виборців.

Остаточних підсумків іще немає. Утім, відповідно до попередніх даних, "Грузинська мрія" набрала майже 50% голосів. Це дозволить їй самостійно сформувати уряд.

Після парламентських виборів у Грузії спалахнули нові протести

Після парламентських виборів у Грузії спалахнули нові протести

Результат "Єдиного національного руху" - близько 27%. Там вже заявили, що вимагають перевиборів. В опозиції вже анонсували на наступну неділю велику протестну акцію.  

Нагадаємо, вибори до грузинського парламенту відбулися 31 жовтня. Участь у них брали участь 48 політичних партій і два передвиборних блоку, до яких входять сім політичних партій.

120 депутатів будуть обрані за партійними списками, 30 - за мажоритарними округами. На попередніх виборах у 2016 році 77 депутатів обиралися за партійними списками і 73 - по мажоритарних округах.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Результати виборів до Ради
Дата публікації
Перегляди
738
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація