Вибори в Конгрес США залишаються "гонкою грошових мішків"

Політологи в США нарікають на зростання впливу грошей в політиці та виборах.

До чергових виборів до Конгресу США залишається ще більше року, але підготовка до них, перш за все фінансова, вже в самому розпалі.

Як оголосила Федеральна комісія з виборів (ФКВ США), за перше півріччя нинішнього року кандидати на місця в Сенаті та Палаті представників зібрали в свої передвиборні фонди в цілому 285 200 000 доларів.

Серед сенаторів зі збору коштів лідирує демократ з Нью-Йорка Кірстен Гіллібренд (6,3 млн доларів), серед конгресменів - спікер нижньої палати республіканець з Огайо Джон Бейнер (6,4 млн доларів).

Незважаючи на неодноразові спроби обмежити вплив грошей в американській політиці, статистика свідчить про те, що роль їх неухильно зростає.

В ході попереднього передвиборчого циклу, в 2009 році, загальна сума зборів за перше півріччя становила близько 250 млн доларів.

Загальні прямі вибори до Конгресу проводяться в США раз на два роки. На них переобираються третину сенаторів і повний склад Палати представників.

Чергові вибори відбудуться одночасно з президентськими 6 листопада 2012.

Коментуючи нові дані ФКВ, місцевий видавець і політолог Ед Зукерман єхидно вказав, що за підсумками виборів американцям знову доведеться отримати "найкращий Конгрес, який тільки можна придбати за гроші".

Читайте також:

Напередодні виборів до Конгресу у США спалахнув расистський скандал

Конгресмен США, який в Інтернеті розсилав фото свого пеніса, піде у відставку

Долар в майбутньому подешевшає на 20%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: