Вибори в Польщі: Коморовський святкує перемогу

Поляки не обрали собі президента у першому турі.

Згідно з даними перших екзит-полів виконуючий обов'язки президента Польщі, спікер Сейму Броніслав Коморовський набрав від 40 до 46 відсотків голосів. Ярослав Качиньський набрав трохи менше - близько 33 відсотків. Досить високу підтримку на виборах отримав Гжегож Наперальскі - його підтримали близько 12 відсотків поляків.

Перші результати свідчать про чітку перемогу спікера Сейму. У той же час, йому не вистачило лише кількох відсотків для перемоги в першому турі.

Екзит-пол проведений для телеканалу Polsat показує, що Броніслав Коморовський отримав 46,2 відсотка голосів, 32,8 відсотка отримав Ярослав Качиньський, а Гжегож Наперальскій 12,4 відсотка. За даними екзит-полу телеканалу TVP, голоси розподілилися дещо інакше: Коморовський отримав 40,7 відсотка, Качиньський 35,8 відсотка, Непаральскій 13,4 відсотка. Екзит-пол телеканалу TVN, у свою чергу, показує більш сильний відрив Комаровського від Качиньського - 45,7 відсотків голосів проти 33,2 відсотка відповідно. Гжегож Наперальскій - 14 відсотків.

«Є такі моменти в житті політика, коли ви можете відчувати себе людиною щасливою і таким, що відбувся. Дякую вам і прошу більше », - сказав Комаровський після оприлюднення результатів виборів.

«Це добре, але буде ще краще. Я вітаю Комаровського з гарним результатом, але різниця між нами несуттєва, - сказав у свою чергу Ярослав Качиньський. Комаровський також привітав Качиньського і Наперальского з гарним результатом.

За попередніми даними в виборох взяли участь від 52 до 58 відсотків виборців.

Другий тур виборів призначено на 4 липня.

Читайте також:

У Польщі почалися президентські вибори

Фаворит президентських виборів у Польщі подав до суду на Качинського

Туск закликав поляків не голосувати за Качинського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: