Вибори в РФ: "Єдина Росія" перемогла, однак комуністи зміцнили позиції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Голосування у 80 регіонах відбулись на тлі масових протестів проти пенсійної реформи.

У неділю, 9 вересня, по всій території Росії відбулись вибори в регіонах, на яких прогнозовано у більшості перемогли кандидати від владної партії "Єдина Росія".

Так, успішно відбулись "переобрання" мера Москви та губернатора Підмосков’я – Сергій Собянін та Андрій Воробйов набрали 70% та 61% відповідно.

Крім цього, на довиборах у Держдуму кандидати від "Єдиної Росії" здобули перемогу в п’яти округах, таким чином фракція "єдиноросів" у парламенті отримає додаткові п’ять голосів. Ще на одного депутата більше стане й у "Комуністичної партії Росії" (КПРФ) та "Ліберально-демократичної партії" (ЛДПР).

У деяких регіонах вперше від 2012 року, коли ввели прямі вибори губернаторів, яких раніше призначав сам Путін, відбудеться другий тур. У Хабаровському краї суперничатимуть В’ячеслав Шпрот та депутат Держдуми від ЛДПР Сергій Фургал, в.о. губернатора Примор’я Андрій Тарасенко не добирає 4% голосів до перемоги у першому турі (46,4%), а в Хакасії другий тур відбудеться між чинним головою республіки Віктором Зіміним та кандидатом від КПРФ Валентином Коноваловим.

Фотогалерея Мітинги проти пенсійної реформи у Росії: сотні затриманих, поліція била протестувальників (24 фото)

Серед неочікуваних результатів – "Єдина Росія" програла комуністам вибори до парламентів Ульянівської та Іркутської областей, а також Республіки Хакасія. Крім того, кандидат від "єдиноросів" Олександр Саввінов програв на виборах мера Якутська колишній віце-меру Сардані Авксентьєвій.

Нагадаємо, 9 вересня у всій Росії відбулись місцеві вибори. Вони минули на тлі масових протестів проти пенсійної реформи в країні, які зачепили щонайменше 83 міста. Всі вони були несанкціоновані владою, а тому під час акцій правоохоронці по всій Росії затримали більше тисячі осіб.

ВідеоЦаря у відставку. Росіяни протестують проти підняття пенсійного віку

Сотні тисяч росіян протестують проти підняття пенсійного віку. Акція прибічників запеклого опозиціонера Олексія Навального прокотилася від Владивостока до Калінінграда. І охопила щонайменше 83 міста. Влада протести заборонила. І тепер усіляко намагається їх зупинити. Затримують не лише співробітників опозиційного штабу, а й мирних демонстрантів. 

Царя у відставку. Росіяни протестують проти підняття пенсійного віку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції