Вибух на шахті в Туреччині заблокував під землею 32 гірників

На шахті в Туреччині стався вибух. В результаті під землею опинилися заблокованими 32 людини, вісьмох вже вдалося врятувати.

У Туреччині в результаті вибуху на гірничо-видобувному комплексі "Карадон", що знаходиться у чорноморського міста Зонгулдак, щонайменше 32 людей опинилися заблоковані під землею.

Про це заявив турецький міністр праці Омер Дінцер. За словами міністра, зараз до шахтарів намагаються дістатися рятувальники.

Вісім гірників вже врятовані. Причини події встановлюються.

Аварії на шахтах в Туреччині відбуваються досить часто, головним чином, через зношеність обладнання, а також високої концентрації метану. Найбільша аварія сталася в Туреччині в 1992 році в провінції Зонгулдак, коли в результаті вибуху метану на шахті загинули 270 людей.

Нагадаємо, що 8 травня на найбільшій російській шахті "Распадская" у Кузбасі сталися два вибухи. В результаті загинули 66 людей, доля 24 гірників досі невідома. Рятувальні роботи у шахті були припинені через підвищену концентрацію метану та загрозу нового вибуху.

Після аварії шахтарі Кузбасу почали відкрито висловлювати обурення становищем на шахтах та влаштували акції протесту. 14 травня була перекрита ділянка залізниці, проте пізніше правоохоронці заявили, що серед людей, що перекрили залізницю майже не було шахтарів, натомість було багато кримінальних елементів.

Читайте також:

Найбільшу шахту Росії пообіцяли відновити після вибуху

Російська міліція заявила, що залізницю в Мєждурєчєнську перекривали зеки

Найбільшу шахту Росії частково затоплять, так і не з'ясувавши долю 24 гірників

Аварія на найбільшій шахті Росії загрожує дефіцитом вугілля в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: