Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Через вибух загинуло щонайменше 25 осіб, понад 70 травмовано.

Сьогодні в неділю, 9 квітня, в єгипетському місті Танта, що неподалік Каїра, в християнській церкві коптів, де люди зібралися на служіння до Пальмової (Вербної) неділі, стався вибух.

За останніми даними, через вибух загинуло 25 людей, ще понад 70 травмовані, передає Reuters.

Агентство Reuters показало велике зібрання людей довкола церкви, де стався вибух. На фото видно, як родичі загиблих кричать і плачуть у розпачі.

Власне вибух стався у перших рядах у церкві, біля вівтаря просто під час служіння до Вербної неділі.

Між тим, папа Франциск, який цього місяця має навідатися до Єгипту, засудив цей інцидент.

"Я молюся за мертвих і за постраждалих. Нехай Господь преобразить серця тих, хто сіє жах, насилля і смерть, і навіть серця тих, хто виготовляє і поширює зброю", — сказав папа по закінченню меси у Ватикані перед тисячами людей на площі Святого Петра.

Відзначимо, що через кілька годин після вибуху в Танті терорист-смертник здійснив вибух навпроти церкви в Александрії: загинуло щонайменше 11 осіб, понад 20 поранено.

Додамо, що сьогодні, 9 квітня, християни Східного та Західного відзначають Вербну неділю (Пальмову неділю). Це свято нагадує про день у життя Ісуса Христа, коли Він за тиждень до Воскресіння в'їхав на ослиці до Єрусалима. 16 квітня християни Східного і Західного обрядів відзначатимуть Великдень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції