Скандальна книжка про Трампа вийшла на чотири дні раніше через грандіозний ажіотаж

Вона вже стала бестселером на Amazon.

Скандальна книжка Майкла Вулффа про перший рік президентства у США Дональда Трампа та про його оточення "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа" почала продаватися сьогодні, 5 січня, тобто на чотири дні раніше, ніж було анонсовано. Причиною цьому став неймовірний скандал та ажіотаж, що на цьому фоні з'явився.

На сайті продажів Amazon, наприклад, книжка перебуває на топі і ознаменована бестселером. Її вже можна придбати за 15-20 доларів, залежно від твердості палітурки. Також сайт продає її в аудіоформаті на диску або без нього.

"Через безпрецедентний попит ми переміщаємо дату продажу на всіх форматах "Вогню та люті" Майкла Вулффа на п'ятницю, 5 січня, на 9 ранку в ефірі з поточної дати продажу, призначеної на вівторок, 9 січня", - заявив видавець Генрі Голт, передає Los Angeles Times.

Цікаво, що книжка вийшла у продаж, незважаючи на попередження юристів Дональда Трампа. Вони надсилали листа видавцю Голту, у якому вимагали відмовитися від публікації або розповсюдження книжки у будь-якому вигляді.

Fire and Rury, обкладинка книги Майкла Вулффа про Трампа
Reuters

У книзі "Вогонь і лють" журналіст Майкл Вулфф описав найскандальніші факти про президента Дональда Трампа, його сім'ю, політичне оточення та повсякденне життя. Також про його звички, страхи і дивні якості, які, за словами автора, отримані від надійних джерел або ж самих очевидців.

Зокрема, в уривках книжки розкривається секрет дивної зачіски глави Білого дому, жах його дружини Меланії від ролі першої леді і президентські амбіції його дочки Іванки.

У своїй книжці Майкл Вулфф пише, що Трамп дуже багато часу проводив зі своїм вже колишнім радником Стівом Бенноном, якого тепер через ЗМІ називає "зрадником". 

У книжці Майкла Вулффа "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа" зазначається, що Беннон назвав зустріч 2016 року офіційних представників Трампа і і російського юриста, на якій, імовірно, обговорювали компромат на Гілларі Клінтон, "зрадницькою". Він також, за словами автора, "поливав брудом" президента Трампа та його сина Дональда Трампа-молодшого.

Трамп після цього заявив, що Беннон втратив розум. 

Беннон, однак, після цього продовжив висловлювати підтримку Дональду Трампу. 

Разом вони вечеряли ледь не щовечора. Якщо ж з якоїсь причини цього не відбувалося, то Трамп волів проводити вечір у ліжку з чизбургером. Часто в такі моменти він дивився випуски новин одразу на трьох телевізорах і одночасно з цим у телефонних розмовах зі своїми друзями "полоскав" ЗМІ. 

Вулфф також пише, що в перші дні після вступу на посаду Трамп розпорядився поставити замок у свою спальню, що суперечить жорстким правилам Секретної служби, а також міг дозволити собі накричати на покоївок, які приходили прибирати в його кімнаті. "Якщо моя сорочка на підлозі, то це тому, що я хочу, щоб вона була на підлозі", - цитує журналіст слова глави Білого дому.

Трамп забороняв персоналу торкатися своїх речей, в особливості – зубної щітки. Президент, як пише Вулфф, сам міняв постільну білизну і лише говорив покоївкам, коли її можна забрати.

Це, як зазначає журналіст з посиланням на кілька джерел, пов'язано зі страхом Трампа бути отруєним. 

Залиште свій коментар