Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальна книжка про Трампа вийшла на чотири дні раніше через грандіозний ажіотаж

Вона вже стала бестселером на Amazon.

Скандальна книжка Майкла Вулффа про перший рік президентства у США Дональда Трампа та про його оточення "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа" почала продаватися сьогодні, 5 січня, тобто на чотири дні раніше, ніж було анонсовано. Причиною цьому став неймовірний скандал та ажіотаж, що на цьому фоні з'явився.

На сайті продажів Amazon, наприклад, книжка перебуває на топі і ознаменована бестселером. Її вже можна придбати за 15-20 доларів, залежно від твердості палітурки. Також сайт продає її в аудіоформаті на диску або без нього.

"Через безпрецедентний попит ми переміщаємо дату продажу на всіх форматах "Вогню та люті" Майкла Вулффа на п'ятницю, 5 січня, на 9 ранку в ефірі з поточної дати продажу, призначеної на вівторок, 9 січня", - заявив видавець Генрі Голт, передає Los Angeles Times.

Цікаво, що книжка вийшла у продаж, незважаючи на попередження юристів Дональда Трампа. Вони надсилали листа видавцю Голту, у якому вимагали відмовитися від публікації або розповсюдження книжки у будь-якому вигляді.

Fire and Rury, обкладинка книги Майкла Вулффа про Трампа
Reuters

У книзі "Вогонь і лють" журналіст Майкл Вулфф описав найскандальніші факти про президента Дональда Трампа, його сім'ю, політичне оточення та повсякденне життя. Також про його звички, страхи і дивні якості, які, за словами автора, отримані від надійних джерел або ж самих очевидців.

Зокрема, в уривках книжки розкривається секрет дивної зачіски глави Білого дому, жах його дружини Меланії від ролі першої леді і президентські амбіції його дочки Іванки.

У своїй книжці Майкл Вулфф пише, що Трамп дуже багато часу проводив зі своїм вже колишнім радником Стівом Бенноном, якого тепер через ЗМІ називає "зрадником". 

У книжці Майкла Вулффа "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа" зазначається, що Беннон назвав зустріч 2016 року офіційних представників Трампа і і російського юриста, на якій, імовірно, обговорювали компромат на Гілларі Клінтон, "зрадницькою". Він також, за словами автора, "поливав брудом" президента Трампа та його сина Дональда Трампа-молодшого.

Трамп після цього заявив, що Беннон втратив розум. 

Беннон, однак, після цього продовжив висловлювати підтримку Дональду Трампу. 

Разом вони вечеряли ледь не щовечора. Якщо ж з якоїсь причини цього не відбувалося, то Трамп волів проводити вечір у ліжку з чизбургером. Часто в такі моменти він дивився випуски новин одразу на трьох телевізорах і одночасно з цим у телефонних розмовах зі своїми друзями "полоскав" ЗМІ. 

Вулфф також пише, що в перші дні після вступу на посаду Трамп розпорядився поставити замок у свою спальню, що суперечить жорстким правилам Секретної служби, а також міг дозволити собі накричати на покоївок, які приходили прибирати в його кімнаті. "Якщо моя сорочка на підлозі, то це тому, що я хочу, щоб вона була на підлозі", - цитує журналіст слова глави Білого дому.

Трамп забороняв персоналу торкатися своїх речей, в особливості – зубної щітки. Президент, як пише Вулфф, сам міняв постільну білизну і лише говорив покоївкам, коли її можна забрати.

Це, як зазначає журналіст з посиланням на кілька джерел, пов'язано зі страхом Трампа бути отруєним. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції