Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Віце-прем'єр Болгарії назвав патріарха Кирила контрабандистом і агентом КДБ

Політик різко висловився про бажання патріарха маніпулювати історією.  

Віце-прем'єр Болгарії Валерій Симеонов заявив, що патріарх Московського і всієї Русі Кирило, відомий як агент КДБ і сигаретний митрополит Росії, не має права вказувати Болгарії, як і що робити правильно.

Про це він заявив у ефірі болгарського телеканалу, коментуючи вислови патріарха про його розчарування історичною інтерпретацією подій навколо визволення Болгарії.

"Ця людина не спустилася з небес, не вийшла з Раю і не є посланником Ісуса Христа. Він відомий як сигаретний митрополит Росії. З 1996 року він ввіз на 14 млрд доларів безакцизних сигарет. На 14 млрд доларів цей хитрун ввіз безакцизних сигарет і на 4 млрд доларів вина для потреб церкви. У нього є і приватний літак. Його годинник коштує 30 тис. Хто він? Це не східноєвропейський духівник. Це агент Михайлов, другорозрядний агент радянського КДБ. І ця людина має нахабство роздавати правосуддя. Уявіть собі патріарх Неофіт (єпископ Болгарської православної церкви, з 2013 року - Патріарх Болгарський, Митрополит Софійський - ред.) поїде до Путіна і почне пояснювати, хто такі Кирило і Мефодій ", - заявив Симеонов.

Він  додав, що "другорозрядний агент радянського КДБ буде нам розповідати, що правильно, а що ні. Так не вийде».

Нагадаємо, що на сайті Російської православної церкви було опубліковано відео зустрічі патріарха Кирила з президентом Болгарії Румен Радевіт, на якому він протягом декількох хвилин обурювався приниженням ролі Росії у звільненні Болгарії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції