Віце-прем'єр РФ купив майже цілий поверх у центрі Москви, вартістю в 600 квартир - Навальний

Покупки почали здійснюватися одразу після початку конфлікту з Україною.

Російський віце-прем'єр Ігор Шувалов купив 10 квартир в елітній висотці на Котельницькій набережній в центрі Москві.

Про це повідомив у своєму блозі опозиціонер Олексій Навальний.

Згідно з розслідуванням Фонду боротьби з корупцією, всі 10 квартир були куплені в 2014-2016 році. Покупки почалися одразу після початку конфлікту з Україною і санкцій. Активно продовжилися на фоні економічної кризи.

"Почалося все з найбільшої квартири по центру. Її купили в квітні 2014 року. Тільки-тільки Крим "приєднали" до Росії, на Сході України починалася війна. Рубль руйнувався на очах, а люди встали в чергу за телевізорами і мікрохвильовими печами", - пише Навальний.

За його інформацією, квартири скуповував юрист Сергій Котляренко, який нібито навчався з російським чиновником на одному курсі в МДУ.

Квартири шувалова
Сайт Олексія Навального

Опозиціонер запевняє, що Котляренко через компанію "Профдир" управляє активами сім'ї Шувалова.

"У нас немає ніяких сумнівів, що Котляренко скуповує без торгу квартири у висотці саме для Шувалова. За гроші Шувалова. У відкриту наш чиновник скупити десять квартир загальною площею 720 м2 посоромився", - пише Навальний.

Всі квартири розташовані на 14-му поверсі і прилягають одна до одної.

Також Навальний повідомив, що на гроші, витрачені тільки на скупку квартир у висотці (без ремонту) можна було б купити 600 20-метрових квартир.

Нагадаємо, раніше New Yorker розповів про елітних особняках російських багатіїв у Лондоні. Найбільший за величиною житловий будинок належить родині російського мільярдера Андрія Гур'єва. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: