Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Віце-прем'єр РФ пояснив, навіщо йому квартира на 10 кімнат: Дружині потрібно писати пісні

Вона має власну музичну студію.

Російський віце-прем'єр Дмитро Рогозін в інтерв'ю "Еху Москви" прокоментував публікацію Transparency International про свою квартиру за 500 млн руб. Цифри він назвав маячнею, пише РБК.

Він стверджує, що житло дісталося йому в результаті обміну на квартиру в Тишинському провулку, яка йому раніше була надана як високопоставленому чиновнику і згодом приватизована.Чиновник уточнив, що, коли повернувся з Брюсселя, де працював послом Росії, у нього не було житла. "Ні квартири, ні дачі — нічого. Абсолютно очевидно, я повинен був звернутися. Я звернувся до керівництва уряду з проханням надати мені як високопоставленому чиновнику житло", — розповів Рогозін.

На уточнювальне запитання, чи це була службова квартира, віце-прем'єр відповів: "Це не службова квартира. Службова квартира — її не можна приватизувати за законом. Це була квартира, надана мені вже в особисте користування. І, відповідно, я мав повне право на її приватизацію, що я, звичайно, і зробив, і сподівався там жити", — сказав він.Рогозін додав, що він і дружина захотіли знайти житло ближче до сина і онуків.

"Ми таку квартиру знайшли", — сказав Рогозін. "Це одна квартира, яка складається з двох сполучених квартир. Відповідно, оскільки вона все-таки має нижній поверх, тобто це цоколь, напівпідвал і, отже, перший поверх. Але дружина хотіла таку квартиру, тому що їй потрібна була ще музична студія. Вона пише пісні, вона автор і музики, і слів, зараз її пісні стали затребувані. Я дуже радий цьому — тому, що у неї виходить. Тому ми шукали варіант, при якому можна було б, не заважаючи сусідам, їй записувати, звичайно, пісні і так далі", — сказав Рогозін.

Згодом, уточнив віце-прем'єр, був здійснений обмін.

"Я поміняв квартиру, яку я приватизував, на Тишинці, ось цю престижну квартиру з ремонтом, на квартиру, яка була більшою за житлоплощею. Але її власник погодився на обмін, тому що йому ну хотілося з певної причини переїхати в центр, в будинок, де він вважав для себе більш приємним своє  подальше життя", — пояснив Рогозін.

Також він стверджує, що вартість його квартири, зазначена в матеріалах Transparency International, не відповідає дійсності.

"Цифри, які фігурують у всіх цих так званих викриттях, вони, звичайно, теж від балди... Ну вона не коштує таких грошей. Це маячня! Дурість якась!" — сказав він.

"У документах вказана сума у 31 млн руб", — розповів Рогозін, уточнивши, що це кадастрова вартість. "Але насправді ринкової вартості у цих квартир немає. Це квартира Управління справами [президента]", — додав він.

"А та квартира коштує 29 млн, на яку проводився обмін. Кадастр на кадастр, 31 і 29. Але там ще три місця паркування. Тому виходило приблизно однаково. І тому юрист запропонував це зробити просто методом обміну квартири на квартиру", — сказав віце-прем'єр.

"Більше того, коли я зробив цей обмін, я, звісно, подав всі документи в податкову, повідомив в адміністрацію президента, відповідне управління, яке я зобов'язаний був повідомити про будь-які зміни у своїй власності. Вони провели відповідну перевірку, і, власне кажучи, питання було закрите", — розповів Рогозін.

Раніше Міжнародна організація із боротьби з корупцією Transparency International провела розслідування, присвячене квартирі віце-прем'єра РФ Дмитра Рогозіна. У нього виявилася 10-кімнатна квартира на трьох поверхах за півмільярда рублів в елітному житловому кварталі "Ближня дача" в Москві. Активісти зробили висновок, що віце-прем'єр РФ отримав квартиру за неринковою ціною, фактично отримавши хабар, або ж доплата була забезпечена за рахунок коштів, які не відображені в декларації сім'ї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції