Віце-президент Ірану: британці - нація придурків, керованих мафією

Образи були адресовані тим країнам, які підтримали пакет "ядерних" санкцій ООН, а також додали до них власні заходи обмеження - США, Великобританія, Австралія.

Віце-президент Ірану Мохаммед Реза-Рахімі виступив зі скандальною викривальної промовою, в ході якої назвав британців і їх прем'єра Девіда Камерона "придурками". У ході виступу перед керівниками освітньої сфери він стверджував, що жителі Сполученого Королівства "протягом останніх 500 років грабували світ", і висловив упевненість у тому, що "молода людина, що очолює сьогодні британський уряд "ще дурніша" за її попередника.

"Складається враження, Аллах створив цю націю для того, щоб вони слугували Америці і сіоністам. Жителі цієї країни нелюдські, чиновники - безвідповідальні, і у них навіть немає природних ресурсів. Британці - це зборище придурків, керованих мафією", - цитує слова Рахімі британське видання The Daily Mail.

Посол Британії в Тегерані Сайма Гейсс опублікував відповідь на ці образи на офіційному сайті посольства, а також на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter. Посол назвав ці вислови неповажними, нелогічними і негідними.

Він підкреслив, що у світовому співтоваристві визнано допустимим обговорювати відмінності в політиці країн, однак подібний перехід на особистості й образи на адресу нації та її лідерів говорить лише про низький рівень культури того, хто собі це дозволяє.

Видання відзначає, що образи Рахімі були адресовані тим країнам, які підтримали пакет "ядерних" санкцій ООН, а також додали до них власні заходи обмеження - США, Великобританія, Австралія. Так австралійці отримали прізвисько "зборище пастухів", а жителям Південної Кореї було рекомендовано "отримати по морді", що, на думку Рахімі, допоможе їм "стати людьми".

Цікаво, що в цій же промові Рахімі радив високопоставленим чиновникам міносвіти "вимагати від учителів навчати школярів гарним манерам".

Читайте також:

Іранське ТБ показало "зізнання" жінки, засудженої до страти

США звинуватили Іран у запуску центрифуг зі збагачення урану

Іран до 2017 року запустить людину в космос

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: