Влада Єгипту розпочала діалог з демонстрантами у центрі Каїра

Представники єгипетського уряду розпочали діалог з лідерами демонстрантів, які наразі приймають учать "Марші мільйонів" на головній площі Каїра.

Революція в Єгипті
AFP
Протести в Єгипті
Представник віце-президента Єгипту Омара Сулеймана обговорює з лідерами демонстрантів на каїрській площі Тахрір, де проходить "Марш мільйонів", вимоги демонстрантів і наступні дії єгипетського керівництва з виведення країни з кризи.

Про це повідомляє у вівторок, 1 лютого, арабський супутниковий телеканал "Аль-Арабія".

Сулейман у вівторок виступив із заявою про необхідність початку діалогу з єгипетською опозицією для вирішення складної ситуації, що склалася в Єгипті, і вже провів консультації зі своїми помічниками перед початком такого діалогу.

"Президент дав мені доручення - негайно почати діалог з усіма політичними силами. Планується обговорити цілу низку питань, в тому числі законодавчі та конституційні реформи. В результаті дискусій будуть вироблені конкретні пропозиції поправок і встановлений термін їх реалізації", - сказав Сулейман.

Утім, демонстранти, незважаючи на серйозні поступки влади, категорично відмовилися вести діалог з керівництвом країни і зажадали повної зміни режиму. Вони назвали назвали цю пропозицію запізнілою і недоречною.

Нагадаємо, кількість демонстрантів "Маршу мільйонів" на площі Тахрір у Каїрі та прилеглих районах за останніми данними вже зросла до 2 мільйонів людей. Учасники демонстрації вимагають відставки президента країни Хосні Мубарака.

Раніше повідомлялося, що протестуючі мають намір вирушити в бік президентського палацу, який, за відомостями "Аль-Джазіри", у вівторок був обнесений колючим дротом. Доступ на площу, як і можливий шлях демонстрантів до президентського палацу, контролюють військові, які заявили напередодні, що не будуть застосовувати силу.

Читайте також:

На вулиці Каїра вийшли вже два мільйони осіб

Марш мільйонів" в Єгипті: армія пообіцяла не стріляти демонстрантів

В Каїрі мітингують вже понад мільйон людей: Мубараку висунули ультиматум

WikiLeaks: революцію в Єгипті влаштували США

ВідеоУ Єгипті - день гніву і марш мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: