Віце-президент Єгипту відмовився очолити країну

На пропозицію опозиції у Єгипті взяти на себе повноваження глави держави віце-президент відповів відмовою.

В Єгипті у ході переговорів між владою та опозицією віце-президент Омар Сулейман відмовився від пропозиції взяти на себе повноваження глави держави.

В той же час, на переговорах з представниками опозиційних сил віце-президент погодився дотримуватися свободи преси, звільнити затриманих демонстрантів, скасувати надзвичайний стан в країні.

Як повідомлялося, сторони домовилися про створення комітету з конституційних реформ.

Міжнародне співтовариство підсилює тиск на президента Єгипту Хосні Мубарака, наполягаючи на негайних демократичних змінах у країні.

Нагадаємо, масові акції протесту в Єгипті тривають з 25 січня. Головна вимога демонстрантів - покласти край 30-річному авторитарного правлінню президента Хосні Мубарака. Раніше глава держави відправив уряд Єгипту у відставку, новий кабінет міністрів очолив колишній міністр цивільної авіації Ахмад Шафік.

2 лютого в центрі Каїра відбулися зіткнення між прихильниками і супротивниками президента, в результаті чого загинули десять людей, більше 800 отримали поранення.

3 лютого лідери п'яти провідних європейських держав - Франції, Німеччини, Великобританії, Італії та Іспанії, а також керівництво США закликали чинного президента Єгипту до негайного початку процесу передачі влади.

Все про революцію в Єгипті читайте тут.

Читайте також:

Єгипетська опозиція домовилася про конституційні реформи

У Єгипті опозиція закликала до нового "маршу мільйонів"

Єгиптяни кидаються під танки: соратники Мубарака пішли у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: