Віце-президента США оштрафували на 219 тисяч

Штаб Байдена недоплатив одній із авіакомпаній близько 27 тисяч доларів. Крім того, розмір пожертвувань від приватних осіб, що надійшли до фонду виборчої кампанії, перевищував встановлені законом рамки.

Федеральна виборча комісія США оштрафувала віце-президента країни Джозефа Байдена і його виборчий штаб на 219 тисяч доларів за порушення, допущені ним в ході президентської виборчої кампанії в 2008 році.

Віце-президентом Байден став у січні 2009 року. Спочатку він розраховував стати кандидатом у президенти від Демократичної партії. Однак, набравши недостатню кількість голосів на попередніх виборах, Байден вирішив зняти свою кандидатуру і став балотуватися (вже як кандидат у віце-президенти) з Бараком Обамою.

Як встановила Федеральна виборча комісія США, в ході кампанії штаб Байдена зафрахтував літак за заниженими розцінками, недоплативши авіакомпанії близько 27 тисяч доларів. Крім того, розмір пожертвувань від приватних осіб, що надійшли до фонду виборчої кампанії Байдена, перевищував встановлені законом рамки.

Прес-секретар віце-президента Елізабет Александер заявила, що штраф буде неодмінно сплачено. "Питання про виплати нерідко виникають після аудиту президентських виборчих кампаній. Крім того, сума штрафу відносно невелика", - сказала прес-секретар.

Федеральна виборча комісія США піддає обов'язковій перевірці всі політичні організації, що використовують публічні фінансові кошти для просування кандидатів у президенти.

На виборах голови держави в США президент і віце-президент обираються в парі. Кожна партія представляє свою пару кандидатів, які визначаються за підсумками попередніх внутрішньопартійних виборів.

Читайте також:

Байден нецензурно привітав Обаму з підписанням закону

Кортеж віце-президента США потрапив у ДТП дорогою до Ванкувера

Кортеж віце-президента США потрапив у ДТП вдруге за тиждень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: