Віце-спікер Держдуми підтвердила існування там педофільського лобі

У Держдумі, за словами Любов Сліска, існує педофільські лобі. Також вона вказала на перепони у посилені законів проти педофілів.

Віце-спікер Держдуми РФ Любов Сліска заявила, що в Держдумі, на її думку, існує педофільські лобі. Таким чином, Сліска підтвердила слова уповноваженого з прав дитини при президентові РФ Павла Астахова, який раніше скаржився на те, що окремі групи депутатів заважають посилювати закони проти педофілів.

"Є серйозні супротивники, які, дійсно, заважають займатися цими проблемами. Я підтверджую", - заявила Сліска. За словами віце-спікера, вона зіткнулася з цією протидією, ще коли працювала в Думі третього скликання.

"Ми робили поправки до Кримінального кодексу та підвищували планку згоди з ненасильницьким сексуальним злочинам з 14 до 16 років. Все було погоджено з адміністрацією президента, з самим президентом, але хоча він і підтримав нашу поправку, ми дійсно зустріли дуже серйозний опір", - сказала Сліска.

Також вона нагадала, що в 2009 році намагалася переконати колег-депутатів ввести довічне ув'язнення за деякі злочини проти дітей, але відповідні поправки так і не були прийняті.

Читайте також:

У Думу внесено проект закону про легальний "відкуп" від армії

Transparency International поставила під сумнів чесність російських депутатів

Росія готова ратифікувати угоду про демаркацію кордону з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: