Від 2014 року США виділили на підтримку української армії понад 1,3 мільярда доларів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там також вітають прагнення України стати членом НАТО.

 Від початку російської агресії у Криму та на сході України США виділила на підтримку української армії понад 1,3 мільярда доларів.

Про це у коментарі "Известиям" розповів прес-секретар Пентагону Ерік Пахон.

"Наша політика в питанні майбутнього розширення НАТО полягає в тому, що двері відкриті. Ми вітаємо прагнення України до членства в НАТО і рішуче підтримуємо право цієї країни вільно обирати своє майбутнє і політичний курс без зовнішнього втручання. Від 2014 року Сполучені Штати виділили більше $1,3 млрд у галузі безпеки для зміцнення обороноздатності українських сил і підвищення оперативної сумісності з НАТО. Сполучені Штати як і раніше висловлюють повну підтримку суверенітету і територіальній цілісності України", - заявив він.

Водночас Пахон підкреслив, що вирішення територіальних питань є "важливою обставиною" для вступу України до НАТО.

Нагадаємо, у серпні 2018 року посол України в США Валерій Чалий розповів, що Україна планує придбати у Штатів новітні системи протиповітряної оборони.

ВідеоЦьогоріч українська армія отримає новітні вітчизняні пускові установки "Вільха"

Ракети до неї вже в серійному виробництві. Паралельно тривають випробування і модернізованих зенітних комплексів - швидші, точніші і ефективніші. У Генштабі та РНБО підтверджують - повітряне укріплення зумовлене саме новими загрозами з боку Росії. 

Цьогоріч українська армія отримає новітні вітчизняні пускові установки "Вільха"

Залиште свій коментар

Вибір редакції