Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від болів у суглобах до безпліддя: в Азербайджані пропонують лікування у нафтових ваннах

Місцеві лікарі запевняють, що нафта лікує від 70 хвороб.

Незвичний спосіб оздоровлення пропонують азербайджанські санаторії для своїх гостей. Це купання в справжній нафті. Місцеві лікарі запевняють, що "чорне золото" лікує від 70 хвороб і навіть подовжує життя. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоАзербайджанські санаторії пропонують гостям скупатися у нафті задля оздоровлення

Місцеві лікарі запевняють - "чорне золото" лікує від 70 хвороб, і навіть продовжує життя. А якщо клієнт надто вибагливий, йому можуть запропонувати ще й очистити організм клізмою за 7 тисяч євро.

Азербайджанські санаторії пропонують гостям скупатися у нафті задля оздоровлення

Нафта надходить просто з-під землі. В Азербайджані на її кількість точно не жаліються. Щоправда перед тим, як потрапити до ванни, рідину таки очищують у спеціальних резервуарах. Отриману речовину тут називають нафтоланом. На 90% вона складається з нафти, на 10 – з води, і ще речовину збагачують мінералами.

Лікарі запевняють, що нафта лікує понад 70 відомих хвороб: від болі в суглобах до безпліддя. Курс - щонайменше 10 ванн. Хоча є і протипоказання. Приміром, після свіжих травм.

Пролежати потрібно 10 хвилин. Далі нафта йде знову під землю на переочистку. Однак і на цьому не кінець. Відмити чорне золото з тіла самотужки нереально. Тут у поміч спеціально навчений медбрат.

Такі процедури в Азербайджані на масового клієнта. Приблизно 200 гривень коштує одна ванна.

ТСН вдалося побувати і в санаторії для особливих клієнтів. Простим смертним туди не пройти, тут оздоровлюються дуже багаті клієнти. Нас пустили в середину за єдиної умови - клієнтів не знімати. Подейкують, що тут оздоровлювалися навіть члени королівських родин. Українських бізнесменів тут теж бачили. Авторський дизайн, номери по кілька сотень квадратних метрів і пейзажі. Головний напрямок - очистка організму. Для вибагливих навіть клізмову процедуру замінили більш вишуканим терміном – гідроколон.

Ціни теж особливі. В залежності від курсу лікування - від трьох до семи тисяч євро.

Азербайджанці не приховують, що заробляють великі гроші на тому, що мають у землі. Комусь мінеральні води, а в них нафта. А з огляду на попит іноземців, тут щороку відкривають усе нові готелі та санаторії.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції