"Від Бреста до Владивостока": Лукашенко розповів про спільну з Путіним батьківщину

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Від Бреста до Владивостока": Лукашенко розповів про спільну з Путіним батьківщину

Associated Press

Він вкотре назвав росіян та білорусів братами.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко пообіцяв зберегти спільну з російським колегою Володимиром Путіним батьківщину, яка, за його словами, простягається від Бреста до Владивостока. 

Про це він заявив журналістам, передає видання БЕЛТА.

Лукашенко підкреслив, що Москва і Мінськ подовжать тісну співпрацю. Він нагадав, що в посланні народу і парламенту перед президентськими виборами він заявив, що росіяни стали називати білорусів не братами, а партнерами.

Як стверджує Лукашенко, його почули "і в Кремлі, і всюди". "Ми сьогодні брати. Але навіщо чекати, щоб нас хтось "нажав" на Заході, щоб ми знову стали братами? Це урок", - підкреслив білоруський лідер.

Лукашенко уточнив, що він і Путін вже зробили "відповідні висновки". "І щоб там не говорили у вас, що б не дзявкали на площах у нас, ми збережемо нашу загальну батьківщину. Нашу спільну батьківщину, де живуть два народи від одного кореня. Це батьківщина від Бреста до Владивостока".

Нагадаємо, раніше Лукашенко вкотре висловився щодо запровадження санкцій країнами Балтії, висловивши думку, що Литва, Латвія і Естонія ухвалювали рішення про обмеження не самостійно. Буцімто їм була дана "команда" від інших держав. 

У Білорусі починається наймасовіший страйк в історії країни

У Білорусі починається наймасовіший страйк в історії країни
Наступна публікація