Від британських островів до України. Як п'ють пиво у різних країнах Європи і з якими стравами

У кожній країні, де культура споживання пива має глибоке історичне коріння, існують і традиції щодо того, з чим його пити.

Через усю Європу із заходу на схід проходить "велика пивна лінія", вище якої виноград росте погано, але ячмінь та інші зернові – чудово, тому тут зародилися великі і різноманітні пивні традиції й стилі.    

Окрім  цієї горизонтальної лінії, існує ще один поділ пивної Європи: на острівні країни елів та континентальні країни лагерів. А між цими двома таборами пролягає феномен бельгійської пивної культури, яка єдина з усіх національних пивних культур занесена до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Цікаво, що найбільш поширеною у Європі є центрально-європейська пивна традиція, що виникла у Чехії, південній Німеччині та Австрії. До цього регіону входить також і Україна.

Тому, світлий лагер  – найбільш улюблене та знайоме українцям пиво. Але чесько-баварський пивний стиль – лише один із як мінімум п’яти-шести великих європейських культур приготування і споживання пива. Тож ТСН.ua розповідає детально, які традиції споживання пива мають європейські країни та чим вони відрізняються.

Британські острови є батьківщиною елів у всіх його численних виявах.  Ель – пиво верхнього бродіння, яке бродить за температури вище 15 градусів цельсія та має внаслідок цього фруктовий і дуже багатокомпонентний смак та аромат. Хміль для елю – не такий вже й важливий інгредієнт та почав додаватися до нього значно пізніше ніж у континентальній Європі.

Сьогодні Ірландія так і залишається чи не єдиною країною у світі, де споживають більше елю ніж лагеру. Англійці дали світові ще й особливу культуру споживання пива – у пабах, тобто у «публічних місцях».

Їжа під пиво, спецпроект_4
Unsplash

Баварія, Австрія  та Богемія – великий історичний регіон, який дав світові світлий лагер  – найпопулярніше пиво у світі. Мюнхенське світле, Пльзеньське, та Віденське – трійця найвідоміших його різновидів.  Лагер – пиво холодного низинного бродіння. Це пиво має чистий солодовий смак, у ньому відсутній фруктовий присмак та його неможливо уявити без хмелю.

Цей німецько-слов’янський пивний ареал розширився на решту Німеччини,  Нідерланди,  Данію, Скандинавію а також і на схід – на Польщу та Україну, де збагатився місцевою давньою пивною культурою. Баварські пивні та навколопивні традиції, мабуть, найбільш відомі у світі завдяки не тільки смаку пива, а й найпопулярнішому у світі пивному фестивалю Октоберфест. Натомість німецький пивний світ – це більше ніж Баварія.

На північ і на схід від Баварії лежать землі Саксонія і Тюрингія, які дали світу Шварцбір – чорний на колір лагер, який готується з сильно обсмаженого до темного кольору солоду. Взагалі Східна Німеччина включно зі столицею Берліном має своє пивне обличчя і дрезденці, скажімо, вважають Мюнхенське пиво надто одноманітним, а своє – більш вишуканим.

Пивоваріння у Німеччині – важлива галузь економіки і експорту, а пиво – складник німецького способу життя та іміджу країни, тому пивна галузь користується всіляким сприянням з боку держави. Акциз на пиво у Німеччині один з найнижчих у ЄС. Німці та ще чехи споживають найбільше пива на душу населення у Європі.

І це  в основному – лагери світлі, темні та пшеничне пиво. Пшеничне пиво  на відміну від ячмінного лагеру можна назвати континентальним елем і воно дуже популярне у Німецьких землях, Центральній Європі, Франції та Данії. Його смак та аромат кардинально відрізняється як від лагеру, так і від класичного британського елю.

Їжа під пиво, спецпроект_1
Unsplash

Скандинавське пиво. Кажуть, що вікінги варили пиво ще тисячу років тому. Оскільки у Скандинавії вирощують традиційно багато жита, там популярне житнє пиво – особливо у Фінляндії. І якщо у Центральній Європі складно уявити собі пиво без хмелю, то у Скандинавії можна зустріти багато місцевих марок з додаванням ялівцю, а не хмелю.

І наостанок про бельгійський пивний феномен. У Бельгії роблять і елі і лагери, а також кисле пиво ламбік – пиво спонтанного бродіння, яке відбувається за допомогою дріжджів, що потрапили з повітря. Важливими відмінностями бельгійського пива є його різноманітність та велика кількість міцних сортів, а також сортів з додаванням фруктів, ягід, меду і ще чого завгодно. Бельгійське пиво – це феєрверк різноманіття смаків і способів його вживання.

Що споживають до пива

У кожній країні, де культура споживання пива має глибоке історичне коріння, існують і традиції щодо того, з чим його пити. Не можемо обійти їх увагою.

У Німеччині пиво вживається з м’ясними стравами – сосисками, куркою-гриль, печеною свининою і т. д. Також до пива у Баварії дають традиційну випічку з сіллю – брецлі. І взагалі у Німеччині нормально запивати пивом будь-яку страву.

Їжа під пиво, спецпроект_3
Unsplash

У Бельгії закуски до пива включають солоні сири і молюски, а також копчене м'ясо. З бельгійськими сортами пива, які мають виражений фруктовий аромат, споживають солодкі тістечка та інші десерти. А ось в сусідніх Нідерландах люблять заїдати пиво сиром і будь-якими стравами з нього.

В Австрії, як і в сусідній Німеччині, пиво вважають за краще їсти з м'ясом: смаженою свининою, телячими відбивними і ковбасами.

Англійські, ірландські та шотландські пивні закуски – це рибні страви, знамениті фіш-енд-чипс, гострий сир і смажені цибульні кільця.

Їжа під пиво, спецпроект
Unsplash

У Фінляндії пиво закушують ковбасою, м'ясом і солоним печивом. А ось в Латвії віддають перевагу свинячим вухам (запеченим, копченим або маринованим).

Для Чехії найхарактерніші закуски під пиво – це сухарики домашнього приготування, а також запечена свиняча рулька.

А ось в Україні в радянський час панував стереотип, що під пиво найкраще смакують варені раки та в’ялена риба. Однак, сьогодні, культура споживання пива нічим не відрізняється від чесько-німецько-центральноєвропейської, де пиво розглядається як напій, який гармонійно поєднується з місцевою кухнею, особливо з її найсмачнішими м’ясними стравами.

Відкритість українців та їхня приналежність до європейської культури стали причиною того, що у нас поряд з поєднанням пива зі звичними щоденними стравами, органічно сприймається будь-яка інша практика: і пиво з вушками – як у Латвії,  і з твердим сиром – як у Голландії, і навіть з солодощами –  як у Бельгії.

Вибір редакції