Перейти до змісту
Від другої хвилі коронавірусу, яка панує в Європі, можуть померти в 4-5 разів більше людей — ВООЗ

Від другої хвилі коронавірусу, яка панує в Європі, можуть померти в 4-5 разів більше людей — ВООЗ

До цього може призвести тривале ослаблення обмежень.

У Всесвітній організації охорони здоров'я заявляють, що у Європі почалася друга хвиля коронавірусу і вона стане більш смертоносною — смертність може зрости у 4-5 разів у порівнянні з квітневими показниками. Такі прогнози пов'язані з тим, що не вводяться жорсткі обмеження і що зараз через холоди люди проводитимуть більше часу у приміщеннях.

Про це заявив директор ВООЗ по європейському регіону Ганс Клюге, передає пресслужба ООН.

За його словами, зараз в Європі спостерігається збільшення щоденних захворювань в 2-3 рази у порівнянні з квітнем, але скоротилася смертність в п'ять разів. Це пов'язано з тим, що збільшилась кількість тестувань, а більшість захворювань виявляють у молоді, у якої не виникає важких симптомів. Проте зараз люди різних поколінь все більше будуть проводити час у закритих приміщеннях, що може призвести до зростання смертності.

"Прогнози, засновані на епідеміологічних моделях, не дають приводу для оптимізму. У разі тривалого ослаблення обмежень у січні 2021 року щоденні показники смертності будуть у 4-5 разів вище, ніж у квітні", — сказав Клюге.

Він закликає до введення більш жорстких обмежень у багатьох країнах, а також контролю за носінням масок і скупченням людей. Такі прості заходи можуть зберегти 281 тисячу життів у 53 країнах. "Ці прогнози тільки підтверджують те, про що ми говорили весь цей час: пандемія не відступить сама по собі, але ми можемо цього досягти", — зауважив очільник Європейського бюро ВООЗ.

Нагадаємо, що в Україні 16 жовтня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 287 231. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла майже на 6000 осіб.

Відео Через спалах коронавірусу "Станицю Луганську" закриють до кінця місяця

На замку до кінця жовтня. "Станиця Луганська" - єдиний пункт пропуску, який діяв на лінії розмежування з окупованими територіями, не працюватиме щонайменше два тижні. Усе через спалах коронавірусу на окупованій частині Луганської області. Там, твердять місцеві, аптеки порожні, а кількість хворих зростає. Усі опорні лікарні Луганської області нині забиті хворими на коронавірус пацієнтами. Тому закриття КПВВ "Станиця Луганська" був вимушеним кроком, аби не наражати на небезпеку місцевих жителів. І хоч про закриття пропускного пункту прикордонники попереджали, охочі в'їхати на окуповану територію все одно прийшли. Тепер чекатимуть щонайменше до кінця місяця.    

Через спалах коронавірусу "Станицю Луганську" закриють до кінця місяця

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин