Від холери на Гаїті померли вже понад 700 людей

Кількість госпіталізованих хворих за минулу добу зросла більш ніж на тисячу і перевищила 11 тисяч осіб.

За даними МОЗ Гаїті, від інфекції померли 724 жителя карибської держави.

Відповідно до повідомлення МОЗ Гаїті, кількість госпіталізованих хворих за минулу добу зросла більш ніж на тисячу і перевищила 11 тисяч осіб. Кількість померлих від холери на острові за добу збільшилася на 12,5% - раніше повідомлялося про 643 загиблих.

Епідемія холери на Гаїті почалася в другій половині жовтня 2010 року. Поширенню інфекції сприяє несприятлива санітарна обстановка в країні, що постраждала від потужного землетрусу в січні і урагану "Томас" на початку листопада 2010 року.

До теперішнього часу епідемія досягла зруйнованої землетрусом столиці держави - Порт-о-Пренса, половина населення якого живе в наметових містечках.

На початку листопада 2010 року фахівці Американських центрів контролю та профілактики захворювань з'ясували, що епідемію холери на Гаїті викликав південно-азіатський штам збудника інфекції.

Міністр охорони здоров'я Гаїті Алекс Ларсен відзначив, що результати досліджень не пояснюють, як холера проникла на територію країни. Він припустив, що захворювання могло поширитися як від інфікованої приїжджої, так і через постачання зараженої їжі або води.

Читайте також:

Число жертв холери на Гаїті зросло до 643

Епідемія холери досягла столиці Гаїті

На Гаїті насувається смертоносний тропічний ураган

ВідеоВід холери на Гаїті померли вже понад 700 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: