Від Каддафі втік міністр праці Лівії

Міністр праці в офіційному уряді Лівії Амін Манфур заявив, що покидає режим Муаммара Каддафі, з яким його більше нічого не пов'язує.

Міністр праці в офіційному уряді Лівії Амін Манфур 7 червня оголосив про свій перехід на сторону опозиції. Відповідну заяву чиновник зробив під час ювілейного - сотого за рахунком - щорічного засідання Міжнародної організації праці в Женеві.

"Я хочу оголосити, що покидаю режим Муаммара Каддафі, з яким більше мене нічого не пов'язує. Хочу також висловити свої щирі симпатії на адресу революції і революціонерів", - заявив вже екс-міністр.

Офіційний Тріполі коментаря щодо втечі міністра праці поки не зробив.

Манфур - вже не перший лівійський міністр, який перейшов на бік опозиції. Раніше так само вчинили міністри нафтової промисловості, юстиції, внутрішніх і закордонних справ, а також ряд високопоставлених військових і дипломатів, що працюють в різних країнах світу.

Раніше італійський уряд офіційно заявляв, що веде переговори з наближеними Муаммара Каддафі з метою домогтися їх відходу із структур джамахірії. У Тріполі на подібні новини реагують, як правило, спокійно, заявляючи, що на місце кожного вибулого міністра, чиновника чи дипломата завжди знайдеться новий.

Значна частина соратників покинула Каддафі ще на самому початку лівійського конфлікту - в середині та наприкінці лютого. Після цього число дезертирів деякий час не росло, але в останні тижні знову почало збільшуватися.

Читайте також:

НАТО "привітало" Каддафі з днем народження бомбардуванням Тріполі

ВПС НАТО почали застосовувати проти військ Каддафі вертольоти Apache

Конгрес дав Обамі два тижні, щоб з'ясувати мету військової операції в Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: